Mokarico Mokarico zrnková Káva 1 kg

Mokarico Mokarico zrnková Káva 1 kg,Mokarico Mokarico je nejlepší a nejoblíbenější kávou ze sortimentu pražírny Mokarico.

Cena s DPH 559 Kč
-+
Kategorie: Mokarico
Kód: Mokarico2
Záruka:
Výrobce: Mokarico

Mokarico Mokarico zrnková Káva 1 kg

Mokarico Mokarico je nejlepší a nejoblíbenější kávou ze sortimentu pražírny Mokarico. Vyniká perfektně vyváženou chutí, ve které nalézáme sladké, kyselé i čokoládové tóny. Tato velice komplikovaná a velice dobrá káva je nejvhodnější pro přípravu espressa. Káva Mokarico Mokarico je směsí 85% Arabiky a 15% Robusty. 

káva mokarico

Náš příběh začíná na počátku roku 1990 ve Florencii, kdy pražírny omámily centra měst vůní kávy. Naším cílem vždy bylo podávat nejlepší šálek Espresso s jedinečným, nezaměnitelným stylem: naším stylem. Bylo to v 60. letech, kdy si mladý Marco Paladini, dnes majitel společnosti, hrál s kávovými zrny pod dohledem svého strýce Corrada.

káva mokarico

Od té doby společnost ušla dlouhou cestu, otevřela se celému národnímu území a rozšířila se za mnoho hranic, nadále střežila tajemství zpracování a míchání kávy. Dnes je Mokarico avantgardní realitou, která se věnuje neustálému hledání dokonalé kávy, které používá k výrobě nejen velkých směsí, ale také speciální kávy struktury a kvality podepsané odborníkem na kávu Tommasem Bonginim.

káva mokarico

Sofistikované kontroly pražení prováděné podle jediného původu, elektronické monitorování teplot a chlazení vzduchem zaručují produkt vynikající kvality. Každý produkt, který pochází z pražení, je kontrolován a zaručen se stejnou pozorností, která nám umožnila získat certifikaci kvality: ISO 9001: 2000 a ISO 14001 (životní prostředí), certifikace QC Organic a Aliance deštných pralesů.

káva mokarico

Mokarico se také rozhodlo připojit se k S.C.A. Specialy Coffee Association, nejvýznamnějšímu průmyslovému sdružení, které podporuje kulturu kvalitní kávy a I.N.E.I. Istituto Nazionale Espresso Italiano, jehož je jedním ze zakladatelů a jehož prostřednictvím získal certifikaci směsí pro profesionální použití pod značkou "Espresso Italiano".

káva