Mokarico Columbia zrnková Káva 1 kg

Mokarico Columbia zrnková Káva 1 kg,Mokarico Columbia je velice kvalitní klasické italské espresso ze sortimentu pražírny Mokarico.

Cena s DPH 449 Kč
-+
Kategorie: Mokarico
Kód: Mokarico1
Záruka:
Výrobce: Mokarico

Mokarico Columbia zrnková Káva 1 kg

Mokarico Columbia je kvalitní klasické italské espresso ze sortimentu pražírny Mokarico. Columbia vyniká středně silnou, plnou chutí s lehce čokoládovými tóny a nasládlým aroma. Káva Mokarico Columbia je směsí 60% Arabiky a 40% Robusty, díky čemuž má skutečně plné tělo a dlouho trvající aftertaste. Tato káva je velice vhodná jak k přípravě espressa, tak k přípravě cappuccina nebo latté, kterým propůjčí svoji plnou chuť. 

káva mokarico

Náš příběh začíná na počátku roku 1990 ve Florencii, kdy pražírny omámily centra měst vůní kávy. Naším cílem vždy bylo podávat nejlepší šálek Espresso s jedinečným, nezaměnitelným stylem: naším stylem. Bylo to v 60. letech, kdy si mladý Marco Paladini, dnes majitel společnosti, hrál s kávovými zrny pod dohledem svého strýce Corrada.

káva mokarico

Od té doby společnost ušla dlouhou cestu, otevřela se celému národnímu území a rozšířila se za mnoho hranic, nadále střežila tajemství zpracování a míchání kávy. Dnes je Mokarico avantgardní realitou, která se věnuje neustálému hledání dokonalé kávy, které používá k výrobě nejen velkých směsí, ale také speciální kávy struktury a kvality podepsané odborníkem na kávu Tommasem Bonginim.

káva mokarico

Sofistikované kontroly pražení prováděné podle jediného původu, elektronické monitorování teplot a chlazení vzduchem zaručují produkt vynikající kvality. Každý produkt, který pochází z pražení, je kontrolován a zaručen se stejnou pozorností, která nám umožnila získat certifikaci kvality: ISO 9001: 2000 a ISO 14001 (životní prostředí), certifikace QC Organic a Aliance deštných pralesů.

káva mokarico

Mokarico se také rozhodlo připojit se k S.C.A. Specialy Coffee Association, nejvýznamnějšímu průmyslovému sdružení, které podporuje kulturu kvalitní kávy a I.N.E.I. Istituto Nazionale Espresso Italiano, jehož je jedním ze zakladatelů a jehož prostřednictvím získal certifikaci směsí pro profesionální použití pod značkou "Espresso Italiano".

káva