Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

MOKAFLOR Organic 60:40 zrnková káva 1 kg

MOKAFLOR Organic 60:40 zrnková káva 1 kg
káva
 
 

MOKAFLOR Organic 60:40 zrnková káva 1 kg,Celá řada espresso směsí z výhradně certifikovaných organických káv! Použité kávy Mokaflor pocházejí z plantáží, které se vyhýbají používání pesticidů a jiných škodlivých látek.

Cena s DPH 499 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Mokaflor
Kód: mokaflor12
Záruka: káva
Výrobce: Mokaflor
 
 

MOKAFLOR Organic 60:40 zrnková káva 1 kg

Celá řada espresso směsí z výhradně certifikovaných organických káv! Použité kávy Mokaflor pocházejí z plantáží, které se vyhýbají používání pesticidů a jiných škodlivých látek. Jsou k dispozici ve třech různých provedeních: 100% Arabica, směs 80/20 a směs 60/40. Všechny tři organické kávy jsou dostupné ve speciálním zeleném obalu, aby byly snadno rozpoznatelné jako organické (bio).

Tato organická kávová směs je upražena částečně (60%) z nasládlých káv arabica z Ameriky a Brazílie, a částečně (40%) z výrazné kávy robusta z Indie. Výsledkem je plná, intenzivní chuť, s hustou cremou. Chuť je lehce nahořklá, s mírným náznakem nasládlosti a bez acidity (kyselosti).

Společnost Mokaflor byla založena již v roce 1950 Vascem Berninim v malé uličce za náměstím Piazza della Signoria ve Florencii a již od svého vzniku se zaměřuje na produkci káv té nejvyšší kvality. V roce 1987, po smrti zakladatele, přebírají vedení společnosti Vascovi synové - Andrea a Renzo, kteří jsou vlastníci pražírny Mokaflor dodnes. V současné době se s kávou Mokaflor můžete setkat ve více než 40 zemích světa.  

 
 

káva