Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

MOKAFLOR Organic 100% zrnková káva 1 kg

MOKAFLOR Organic 100% zrnková káva 1 kg
káva
 
 

MOKAFLOR Organic 100% zrnková káva 1 kg,Použité kávy Mokaflor pocházejí z plantáží, které se vyhýbají používání pesticidů a jiných škodlivých látek.

Cena s DPH 599 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Mokaflor
Kód: mokaflor10
Záruka: káva
Výrobce: Mokaflor
 
 

MOKAFLOR Organic 100% zrnková káva 1 kg

Použité kávy Mokaflor pocházejí z plantáží, které se vyhýbají používání pesticidů a jiných škodlivých látek. Jsou k dispozici ve třech různých provedeních: 100% Arabica, směs 80/20 a směs 60/40. Všechny tři organické kávy jsou dostupné ve speciálním zeleném obalu, aby byly snadno rozpoznatelné jako organické (bio).

káva mokaflor

Jedná se o 100% certifikovanou organickou směs káv Arabica, která v sobě harmonizuje jemnost a aromatickou chuť. Caffé MOKAFLOR Organic (100% Arabica) je upražená z káv Arabica ze střední Ameriky a z brazilské odrůdy Santos Arabica. Při ochutnání v kávě ucítíte příjemnou svěžest a charakteristické čokoládové aroma. Sladkost a acidita jsou vyvážené, znalci v kávě ucítí vůně kardamomu, vanilky a tabáku. Tato káva je ideální pro přípravu espressa.

káva mokaflor

Společnost Mokaflor byla založena již v roce 1950 Vascem Berninim v malé uličce za náměstím Piazza della Signoria ve Florencii a již od svého vzniku se zaměřuje na produkci káv té nejvyšší kvality.

káva mokaflor

V roce 1987, po smrti zakladatele, přebírají vedení společnosti Vascovi synové - Andrea a Renzo, kteří jsou vlastníci pražírny Mokaflor dodnes. V současné době se s kávou Mokaflor můžete setkat ve více než 40 zemích světa.  

káva mokaflor
 
 

káva