Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Oxalis mačka matcha dárkové balení

 

Matcha dárkové balení Luxusní dárkový set na přípravu čaje Matcha s porcelánovou miskou, metličkou na šlehání, porcelánovým držákem na metličku, lžičkou, Matcha Asagiri 30 g BIO v kartonovém obalu.

Cena s DPH 1 169 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Oxalis
Kód: oxalis105
Záruka:
Výrobce: Oxalis
 
 

Matcha dárkové balení

pravý zelený práškový čaj matcha

Luxusní dárkový set na přípravu čaje Matcha s porcelánovou miskou, metličkou na šlehání, porcelánovým držákem na metličku, lžičkou, Matcha Asagiri 30 g BIO v kartonovém obalu.

Matcha

Set na přípravu čaje Matcha porcelánová miska, metlička na šlehání, porcelánový držák na metličku, lžička, Matcha Asagiri 30 g BIO, kartónový obal.

Matcha

Působí jako antioxidant, má vliv na mentální a fyzickou podporu.

Matcha

Matcha je doporučována při řízení hmotnosti, ovlivňuje metabolismus tuků a hladinu glukózy v krvi. Přispívá k udržení normálního zdraví kostí, kůže, srdce a dutiny ústní.

Matcha

Země původu: Japonsko

Počet nálevů: 30g
Bio
 
Probuďte v sobě sílu japonských císařů a samurajů.
Když japonský zakladatel zenového buddhismu Eisai Mjóan ve 12. století poprvé smíchal jemně nadrcený zelený čaj s horkou vodou, určitě netušil, jaký zájem vyvolá jeho povzbuzující nápoj na prahu dalšího tisíciletí. Proměna nejkřehčích, speciálně zastiňovaných čajových lístků v jemný zelený prášek Matcha je velmi pracná. Vy si můžete dát šálek Matcha Tea snadno a téměř bez práce. Kdykoli.
 
 

káva