Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Oxalis Matcha Asagiri BIO 30 g

Matcha Asagiri 30 g BIO
Matcha Asagiri 30 g BIO
 
 

Matcha Asagiri 30 g BIO Matcha je nejkvalitnější druh japonského zeleného čaje pěstovaného z velké části ve stínu. Je vyrobena z nejmladších lístků čajovníku a pomletá mlecími kameny na jemný zelený prášek. Matcha Asagiri se produk

Cena s DPH 329 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Oxalis
Kód: oxalis52
Záruka: káva
Výrobce: Oxalis
 
 

Matcha Asagiri 30 g BIO

pravý zelený práškový čaj matcha

Matcha

Matcha je nejkvalitnější druh japonského zeleného čaje pěstovaného z velké části ve stínu. Je vyrobena z nejmladších lístků čajovníku a pomletá mlecími kameny na jemný zelený prášek.

Matcha

Matcha Asagiri se produkuje v okolí městečka Nishio v prefektuře Aichi – tradiční lokalitě zaměřené na tento druh čaje. Vůně i chuť je delikátní, připomíná pistáciové oříšky a dobře vyzrálé avokádo.

Matcha

Doporučená vložte 2 špetky rozemletého čaje pomocí bambusové lžičky (přibližně 1 čajové lžičky) do misky, zalijte horkou vodou o teplotě 80° C, pečlivě rozmíchejte pomocí bambusové metličky až je nálev jemný a zpěněný.

Matcha

Balení: 30g

Země původu: Japonsko

Počet nálevů: 30g
Bio
 
Probuďte v sobě sílu japonských císařů a samurajů.
Když japonský zakladatel zenového buddhismu Eisai Mjóan ve 12. století poprvé smíchal jemně nadrcený zelený čaj s horkou vodou, určitě netušil, jaký zájem vyvolá jeho povzbuzující nápoj na prahu dalšího tisíciletí. Proměna nejkřehčích, speciálně zastiňovaných čajových lístků v jemný zelený prášek Matcha je velmi pracná. Vy si můžete dát šálek Matcha Tea snadno a téměř bez práce. Kdykoli.
 
 

káva