Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

MASS natural sacharidy 4 kg

gainer
 
 

MASS natural sacharidy 4 kg Je bez sladidel a aromatických přísad můžete si jej ochutit vlastním ovocem,marmeládou kávou,medem,cukrem vaječným koňakem apod.Posilující sacharidový koncentrát s obsahem 60% sacharidů, 25% bílkovin a pouze 0,

Cena s DPH 890 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Muskulvit natural
Kód: stevia p11
Záruka:
Výrobce: Muskulvit
 
 

MASS natural sacharidy 4 kg

POPIS SLOŽENÍ DÁVKOVÁNÍ

Je bez sladidel a aromatických přísad můžete si jej ochutit vlastním ovocem,marmeládou kávou,medem,cukrem vaječným koňakem apod.

 

Posilující sacharidový koncentrát s obsahem 60% sacharidů, 25% bílkovin a pouze 0,5% tuků

MUSKULVIT MASS je moderní přípravek pro urychlení regenerace po všech typech sportu.Bílkoviny jsou zastoupeny vaječným bílkem, který zaručuje dostatečný příjem lehce stravitelných proteinů. Základní formou použitých sacharidů jsou maltodextriny, což jsou enzymaticky štěpené škroby, jejichž vynikající vlastností je jejich mimořádně rychlá vstřebatelnost a tedy velmi rychlé použití při zvýšené potřebě uvolňující energie. Nízký obsah tuků je výhodný z hlediska regenerace sil po zátěži, když si uvědomíme, že vyšší obsah tuků v potravě výrazně zpomaluje všechny procesy metabolické regenerace.

 

Sacharidový koncentrát MUSKULVIT

Slouží jako okamžitý zdroj energie před tréninkem nebo jiným náročným fyzickým výkonem. Vysoká biologická hodnota obsažených bílkovin zajišťuje dobrý převod do vlastních tělních bílkovin.

 

MUSKULVIT MASS je vyvinut a připraven na základě nejnovějších vědeckých poznatků:

MUSKULVIT MASS- s nízkým obsahem cholesterolu

MUSKULVIT MASS- s nízkým obsahem tuku

MUSKULVIT MASS- s lahodnou chutí

 

 

 
 

káva