Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Marzotto Espresso Oro káva zrnková 1000 g

 

Marzotto Espresso Oro 1kg zrnková káva,Marzotto Espresso Oro tak stále praží, v porovnání s ostatními druhy káv, ve výrazně menších dávkách. To zaručuje dokonalé propražení jednotlivých zrn. Směs kávy s vysokým obsahem zrn Arabica s

Cena s DPH 399 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Marzotto
Kód: marzotto2
Záruka:
Výrobce: Zrnková káva
 
 

Marzotto Espresso Oro 1kg zrnková káva

Značka Marzotto vznikla jako následovník pražírny Udinese.

Marzotto Espresso Oro tak stále praží, v porovnání s ostatními druhy káv, ve výrazně menších dávkách. To zaručuje dokonalé propražení jednotlivých zrn. Směs kávy s vysokým obsahem zrn Arabica se ideálně hodí pro přípravu klasického espressa. Kávu Arabica doplňuje Robusta v poměru 90:10. Přidaná Robusta přispívá k extrémně husté krémové pěně a sladké karamelové chuti.

káva marzotto

Chuť a aroma mají přirozeně vyvážený charakter, který může směle soutěžit s těmi nejlepšími kávami světa. Po vypití ucítíte na patře ořechovou dlouhotrvající chuť čokolády

káva marzotto

Jako jedna z posledních káv je pražena tradiční metodou na ohni. Po 30 až 32 minutách pražení nad hořícím bukovým dřevem získává káva specifickou a bohatou nasládlou chuť, kterou u konvenčně pražených druhů nikdy nepocítíte.

káva marzotto

Marzotto Torrefazione je známá společnost v okolí Vicenza. Založena v poválečném období, okamžitě vynikla pro svou historickou a prestižní značku: Portorico.

 

V počáteční fázi se společnost specializovala na pražení kávy, ale pak přidala do své hlavní činnosti obchod s ječmenem. V průběhu let se stala pevnou průmyslovou referencí pro všechny své zákazníky, poskytující vybrané produkty vysoké a standardizované kvality.

 

Výrobky Marzotto Torrefazione jsou v současné době známé na celém světě, především díky své vysoké kvalitě a konkurenceschopné ceně.

Společnost nabízí jak tradiční produkty, jako je ječmen, kávová zrna a kávový prášek, tak široký sortiment instantních, lyofilizovaných a aglomerovaných produktů.

káva marzotto

Dále je společnost oprávněna vyrábět bio kávu a ječmen.

Produktivní proces vychází z pěstování ječmene nebo přímého dovozu kávy. Po různých výrobních fázích se suroviny přeměňují na hotový výrobek, připravený k balení a distribuci na trhu.

 

Marzotto Torrefazione má kromě výroby kávy a ječmene pro jiné firmy nebo poskytování zakázkových značek také své vlastní značky, které jsou specificky zaměřeny na maloobchodní a distribuční průmysl.

 
 

káva