Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Marzotto Espresso Classico 1kg zrnková káva

 

Marzotto Espresso Classico 1kg zrnková káva, Nástupce oblíbené směsi pro automatické kávovary Udinese Classico se v novém kábátě dočkal výrazně vyššího podílu jihoamerické kávy Robusta z Kolumbie. Směs Marzotto Classico tvoří káv

Cena s DPH 289 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Marzotto
Kód: marzotto1
Záruka:
Výrobce: Zrnková káva
 
 

Marzotto Espresso Classico 1kg zrnková káva

Značka Marzotto vznikla jako následovník pražírny Udinese.

Nástupce oblíbené směsi pro automatické kávovary Udinese Classico se v novém kábátě dočkal výrazně vyššího podílu jihoamerické kávy Robusta z Kolumbie.

káva marzotto

Směs Marzotto Classico tvoří káva Arabica a Robusta v poměru 50:50. Kávy jsou smíchány během pomalého pražení. Typická všestranná italská káva s nádherně hustou cremou a dobře vyváženou chutí.

káva marzotto

Jako jedna z posledních káv je pražena tradiční metodou na ohni. Po 30 až 32 minutách pražení nad hořícím bukovým dřevem získává káva specifickou a bohatou nasládlou chuť, kterou u konvenčně pražených druhů nikdy nepocítíte.

káva marzotto

Marzotto Torrefazione je známá společnost v okolí Vicenza. Založena v poválečném období, okamžitě vynikla pro svou historickou a prestižní značku: Portorico.

 

V počáteční fázi se společnost specializovala na pražení kávy, ale pak přidala do své hlavní činnosti obchod s ječmenem. V průběhu let se stala pevnou průmyslovou referencí pro všechny své zákazníky, poskytující vybrané produkty vysoké a standardizované kvality.

 

Výrobky Marzotto Torrefazione jsou v současné době známé na celém světě, především díky své vysoké kvalitě a konkurenceschopné ceně.

Společnost nabízí jak tradiční produkty, jako je ječmen, kávová zrna a kávový prášek, tak široký sortiment instantních, lyofilizovaných a aglomerovaných produktů.

káva marzotto

Dále je společnost oprávněna vyrábět bio kávu a ječmen.

Produktivní proces vychází z pěstování ječmene nebo přímého dovozu kávy. Po různých výrobních fázích se suroviny přeměňují na hotový výrobek, připravený k balení a distribuci na trhu.

 

Marzotto Torrefazione má kromě výroby kávy a ječmene pro jiné firmy nebo poskytování zakázkových značek také své vlastní značky, které jsou specificky zaměřeny na maloobchodní a distribuční průmysl.

 
 

káva