Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Marvis Rambas Limited Edition zubní pasta 75 ml

 

Marvis Rambas Limited Edition zubní pasta 75 ml Limitovaná edice prémiové italské zubní pasty (75 ml) Marvis Rambas je inspirovaná exotickým prostředím a pláží tropického ostrova. Je bez fluoridu a s dlouhotrvající výraznou chutí ananasu

Cena s DPH 145 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Marvis
Kód: mar5
Záruka:
Výrobce: Marvis
 
 

Marvis Rambas Limited Edition zubní pasta 75 ml

Limitovaná edice prémiové italské zubní pasty (75 ml) Marvis Rambas je inspirovaná exotickým prostředím a pláží tropického ostrova. Je bez fluoridu a s dlouhotrvající výraznou chutí ananasu, máty, broskve a manga. Výborně odstraňuje zubní plak a zubní kámen. Tato krémová pasta je vyrobena podle tradiční metody. Vyrobeno v Itálii.

Marvis

Složení: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Aqua (Water/Eau), Silica, Aroma (Flavor), Cellulose Gum, Xylitol, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Citrate, Citric Acid, Limonene, Linalool.

Marvis

Marvis překonává tradiční pojetí zubní pasty. Je to svět, který je současně aktuální, zvědavý, otevřený novým věcem: přeměňuje jednoduchá gesta každodennosti v okamžik čistého potěšení.

Marvis

Sedm směsí pro zubní pastu, která okouzlí i svou texturou, která nabízí dokonalou ochranu, nezaměnitelně svěží pocit a nezapomenutelný úsměv.

Marvis
 
 

káva