Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Marvis Cinnamon Mint ústní voda 120 ml

 

Marvis Cinnamon Mint ústní voda 120 ml,Prémiová koncentrovaná ústní voda (120 ml) bez alkoholu s dlouhotrvající příjemnou příchutí skořice a máty. Zabraňuje tvorbě zubního plaku a chrání dásně. Skořice pomáhá bojovat proti vzniku

Cena s DPH 199 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Marvis
Kód: mar18
Záruka:
Výrobce: Marvis
 
 

Marvis Cinnamon Mint ústní voda 120 ml

Prémiová koncentrovaná ústní voda s příjemnou příchutí skořice a máty. Je šetrná k zubům i ústům, neobsahuje alkohol.

Marvis

Prémiová koncentrovaná ústní voda (120 ml) bez alkoholu s dlouhotrvající příjemnou příchutí skořice a máty. Zabraňuje tvorbě zubního plaku a chrání dásně. Skořice pomáhá bojovat proti vzniku zubního kazu. Xylitol působí antibakteriálně a propolis chrání a regeneruje dásně. Dodáváno ve skleněné lahvičce. Vyrobeno v Itálii.

Marvis

Použití: Nařeďte 1 díl ústní vody a 3 díly vody a vyplachujte ústa po dobu alespoň 30 sekund.

Složení: Aqua, Glycerin, Poloxamer 407, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Benzyl Alcohol, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Xylitol, Sodium Fluoride, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamom) Bark Oil, Citric Acid, Eugenol, Cinnamal, CI 19140, CI 17200.

Marvis

Marvis překonává tradiční pojetí zubní pasty. Je to svět, který je současně aktuální, zvědavý, otevřený novým věcem: přeměňuje jednoduchá gesta každodennosti v okamžik čistého potěšení.

Marvis

Sedm směsí pro zubní pastu, která okouzlí i svou texturou, která nabízí dokonalou ochranu, nezaměnitelně svěží pocit a nezapomenutelný úsměv.

 
 

káva