Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Martella Maximum Class zrnková Káva 1 kg

 

Martella Maximum Class zrnková Káva 1 kg,Výtečně hořká, výtečně tmavá. Malá rodinná pražírna Martella byla založena v srdci Říma již v roce 1925 a od první chvíle je hlavní ukazatelem výsledné kávy kvalita použitého zrna a dokon

Cena s DPH 699 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Martella
Kód: Martella1
Záruka: káva
Výrobce: Martella
 
 

Martella Maximum Class zrnková Káva 1 kg

Výtečně hořká, výtečně tmavá. Malá rodinná pražírna Martella byla založena v srdci Říma již v roce 1925 a od první chvíle je hlavní ukazatelem výsledné kávy kvalita použitého zrna a dokonalost jeho pražení.

zrnková Káva

Nejkvalitnější kávy Arabica pocházející z Guatemaly, Kolumbie a Santa Dominga doplnuje nejlepší Robusta z Jižní Brazilie a Střední Ameriky. Tato káva se vyrábí v poměru 90:10 ve prospěch kávy Arabica. Římské kávy jsou tradičně tmavší s důrazem na intenzivní hořkost. Drobné dozvuky chutí čokolády a ovoce jsou pak velmi dobře rozeznatelné v klasickém espressu.

zrnková Káva

Pražení kávy je tradičně pomalé na plynu, v malých dávkách. Nikdy se nepraží více než 60 až 80 kg na jednu várku kávy. Tento způsob pražení je samozřejmě velmi nákladný, ale výsledkem je pak mnohem kvalitnější káva s vynikajícími vlastnostmi a specifickou vůní. Celý proces výroby kávy je pak víceméně ruční s minimálními prvky automatizace. Zda je zrno již správně upraženo se tak zjištuje odebráním vzorku přímo z pražící nádoby jeho vizuální kontrolou.

zrnková Káva

Hlavním motorem celé firmy jsou dnes bratři Giancarlo, David and Cristian Martello, kteří pravidelně dohlíží na celý proces výroby kávy od jejího nákupu až po pražení, balení a distribuci. I díky tomu káva Martella Maximum Class získala jako novinka v roce 2008 několik mezinárodních ocenění.

zrnková Káva
 
 

káva