Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Marco - Ambrosia peruviana 200g

 

Marco - Ambrosia peruviana 200g Marco je jednoletá keřovitá bylina pocházející z peruánských And, je známá svojí intenzivní vůní. Velmi často se vyskytuje jako křoví na vlhkých a blátivých březích řek v pobřežních oblastech, ands

Cena s DPH 332 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise 398
Záruka:
Výrobce:
 
 

Marco - Ambrosia peruviana 200g

Marco je jednoletá keřovitá bylina pocházející z peruánských And, je známá svojí intenzivní vůní. Velmi často se vyskytuje jako křoví na vlhkých a blátivých březích řek v pobřežních oblastech, andských údolích a na okrajích pralesa.

Užití je známé především v zemích původu Jižní Ameriky užívali již staří Inkové, pro které byla bylina využívána i při duchovních rituálech.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na Váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Tradiční užití: Jednu vrchovatou polévkovou lžíci sušené byliny marco vložíme do 1l studené vody a přivedeme k varu. Na mírném ohni povaříme cca 5 min, poté scedíme a užíváme 3x denně sklenku odvaru.

Upozornění: Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Nepoužívat současně s přípravky na bázi efedrinu.Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám a dětem do 3 let.

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu

 
 

káva