Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Manukový med Pastilky Lemon 400+ 8 x 2,8 g

Manukový med Pastilky Lemon 400+ 8 x 2,8 g
Manukový med Pastilky 400+ 8 x 2,8
 
 

Manukový med Pastilky Lemon 400+ 8 x 2,8 g,Pastilky z manukového medu, který je ověřený testováním v akreditovaných laboratořích slouží jako cucací bonbon.

Cena s DPH 169 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Manuka med
Kód: watson2
Záruka:
Výrobce: Watson
 
 

Manukový med Pastilky Lemon 400+ 8 x 2,8 g

Výrobcem je Watson & Son, který je členem New Zealand Manuka Honey Exporters Collective. Ta dohlíží na dodržování zpracovatelského standardu, což zaručuje, že kupujete originální manukový med. Vyzkoušejte pastilky z manukového medu a citronu.

Denis Watson spolu se svým synem Danielem jsou jedni z předních novozélandských výrobců manukového medu. Sklízí med z 15000 úlů napříč 300000 akry panství.

Manukový med

Denis Watson zasvětil 30-ti letou kariéru studování přírodních věd. V důsledku celoživotního zkoumání pevně věří v sílu včelích produktů, především manukového medu. V roce 2003 se synem založil firmu Watson & Son.

Manukový med

Zatímco Denis inklinuje k vědě, marketingu a distribuci, jeho syn se stará o včelstva a zpracování medu. Watson & Son stojí v čele inovací a vývoje včelařského průmyslu na Novém Zélandu.

Manukový med

Na rozdíl od mnohých producentů medu, kladou důraz na vědecký výzkum. Zaměřují se mimo jiné na vývoj inovativních  produktů .Společnost Watson & Son vstoupila do „New Zealand Manuka Honey Exporters Collective“, jenž díky svému přístupu ke kvalitě a spotřebitelské důvěře produkuje 85% z celkového objemu Manukového medu vyváženého z Nového Zélandu.

Manukový med
 
 

káva