Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Manukový med MGO 1000 - 250 g

ico Doprava zdarma
manuka med
manuka med manuka med
 
 

Manukový med MGO 1000 - 250 g,Nejsilnější Manukový med o síle 1000 MGO. Manukový med certifikovaný novozélandskou vládou..Pro Manuka Doctor jsou opravdovými medovými experty naše včely, které shromaždují pyl z keře Manuka (Leptospermum S

Cena s DPH 3 890 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Manuka med
Kód: manuka doc1
Záruka: káva
Výrobce: Manuka doctor
 
 

Manukový med MGO 1000 - 250 g

Nejsilnější Manukový med o síle 1000 MGO. Manukový med certifikovaný novozélandskou vládou.

Manukový med

Balení:

250g - 1000 MGO

Nutriční informace: 100 g

Energie ( KJ ) 1400

Energie ( kcal ) 335

Tuky ( g ) 0,2

z toho saturované tuky ( g ) 0,1

Sacharidy ( g ) 81,9

z toho cukry ( g ) 70,9

Protein ( g ) 0,2

Sůl ( g ) 0

GOLD na London Honey Awards 2020. 1 000 MGO med Manuka Doctor získal zlato v kategorii „nejlepší kvalita medu - Manuka kategorie“.

Obsah: 250 g

Složení: 100% Manukový med z Nového Zélandu. 1000 MGO.

Manukový med certifikovaný novozélandskou vládou.

MGO (methylglyoxal) Activity Rating (hodnocení účinků). MGO prokazuje antimikrobiální účinky a jejich hodnocení v manukovém medu je spojené se zničením některých bakterií.

MGO je odvozen z DHA (dihydroxyaceton), který se přirozeně vyskytuje v nektaru z keře Manuka.

Naše klasifikace MGO je potvrzena nezávislou laboratoří na Novém Zélandu a ve Spojeném království.

Manukový med

Užívejte jednu čajovou lžičku manukového medu 1x denně

Manukový med

Jaký přípravek si koupit?

Přední číslo je měření množství MGO v každém kelímku. Například Manuka Doctor 340 MGO obsahuje 340 mg/kg MGO v kelímku, který jste si zakoupili.

Neexistuje přímé porovnání Total Activity Rating (TA) a methylglyoxalu MGO.

Náš vysoce kvalitní jednokvětý manukový med je silnější, s vysokým stupněm MGO a vysoce antimikrobiální.

Manuka Doctor jsou nové, vysoce kvalitní a silné manukové medy (640 MGO až 1000 MGO). Jsou pro zákazníky, kteří hledají silnější med s vysoce antimikrobiálním účinkem.

Laboratorní testy ukázaly, že MGO má antimikrobiální vlastnosti a jejich stupeň v manukovém medu může zničit některé bakterie.

Co je to methylglyoxal (MGO) a jak se měří?

Přední číslo na kelímku reprezentuje mg/kg MGO (methylglyoxal) a související sílu antimikrobiálních účinků, které ničí určité typy bakterií. Čím vyšší číslo, tím silnější antimikrobiální účinky.

Manukový med je od včel, které sbírají nektar z keře Manuka (Leptospermum scoparium). Manukový nektar má významný stupeň non-peroxidové antibakteriální aktivity (NPA). Díky tomu je manukový med tak specifický.

Existuje přímý vztah mezi NPA manukového medu a koncentrací methylglyoxalu (MGO).

MGO v manukovém medu je odvozen od dihydroxyacetonu (DHA), který se přirozeně vyskytuje v nektaru z Manuka keře. V úlu podstoupí DHA maillardovou reakci k formulaci MGO, což je proces řízený vysokými teplotami v úlu.

Co je speciálního na MGO manukového medu ?

Manukový med

Laboratorní testy ukázaly, že MGO má antimikrobiální vlastnosti a jejich stupeň v manukovém medu může zničit některé bakterie.

Čím vyšší číslo, tím větší jsou antimikrobiální účinky.

Manukový med obsahující vysoký stupeň MGO může být ovlivněn místním životním prostředím a obdobím, ve kterém byl med vyprodukován.

Příchuť a barva manukového medu obsahující vysoký stupeň MGO může být naprosto odlišná od těch obsahujících nižší stupeň MGO.

Co jsou to antimikrobiální účinky a k čemu jsou dobré?

Antimikrobiální látky jsou prostředky pro ničení mikroorganismů nebo pro zastavení jejich růstu.

Hlavní rozdíl mezi antibakteriální a antimikrobiální látkou je typ mikroorganismu, na který působí. Zatímco antibakteriální produkty zabraňují vývoji bakterií, antimikrobiální produkty mají schopnost zničit nebo zpomalit šíření mikroorganismů, což může zahrnovat bakterie, parazity a plísně.

Certifikovaný manukový med z Nového Zélandu
Ujistěte se, že jde o ověřený a certifikovaný manukový med z Nového Zélandu.

Ministerstvo pro primární průmysl na Novém Zélandu (MPI) uvedlo v prosinci 2017 odbornou definici, která se používá k ověření novozélandského manukového medu.

Odborná definice je nezbytná k zachování jedinečné pozice novozélandského manukového medu, protože ujišťuje zákazníky, že si kupují skutečně novozélandský manukový med.

Definice MPI obsahuje pět vlastností (4 chemické z nektaru a 1 DNA indikátor manukového pylu) a rozděluje manukový med na vysoce kvalitní, jehož zdrojem je jeden květ, a na každodenní, jehož zdrojem je více květů. Náš vysoce kvalitní manukový med z jednoho květu má vyšší koncentraci manukového pylu.

Manukový med

Všechny přípravky Manuka Doctor odpovídají definici MPI a jsou ověřeným a certifikovaným novozélandským manuka medem.

 
 

káva