Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Manuka Doctor Sérum ApiNourish proti stárnutí 30 ml

ico Doprava zdarma
Manuka Doctor Sérum ApiNourish proti stárnutí 30 ml
 

Manuka Doctor Sérum ApiNourish proti stárnutí 30 ml Omlazujte a vyživujte unaveně vypadající pleť pomocí séra Manuka Doctor ApiNourish proti stárnutí. Sérum s hedvábnou strukturou poskytuje pleti hydrataci, aby vypadala mladistvě.

Cena s DPH 899 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Manuka Doctor
Kód: manuka d27
Záruka:
Výrobce: Manuka doctor
 
 

Manuka Doctor Sérum ApiNourish proti stárnutí 30 ml

Sérum Manuka Doctor ApiNourish proti stárnutí 30 ml

Omlazujte a vyživujte unaveně vypadající pleť pomocí séra Manuka Doctor ApiNourish proti stárnutí. Sérum s hedvábnou strukturou poskytuje pleti hydrataci, aby vypadala mladistvě.

sérum

Vysoce účinná péče o pleť
Sérum Manuka Doctor ApiNourish proti stárnutí je součástí naší vysoce účinné ochranné a regenerační řady péče o pleť a je navrženo tak, aby hloubkově vyživovalo vaši pleť a ta pak vypadala mladší. Hydratační sérum s hedvábnou strukturou napomáhá  zajistit mladistvý vzhled pleti a zjemnit vzhled jemných i hlubších vrásek tím, že pokožku hydratuje.

sérum

Výhody:
- Bojuje proti stárnutí
- Zdokonaluje pleť
- Napomáhá ochraně před volnými radikály
- Vyživuje a obnovuje pokožku
- Zjemňuje a obnovuje
- Při používání v kombinaci s regeneračním pleťovým krémem může pomoci zajistit zářivější a jemnější pleť.

sérum

Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte sérum Manuka Doctor ApiNourish proti stárnutí tak, aby se vstřebalo před nanesením regeneračního pleťového krému a napomohlo zajistit zářivější a jemnější pokožku.
Doplňte svou péči obnovujícím nočním krémem ApiNourish, hydratačním čisticím pleťovým přípravkem a omlazující pleťovou maskou.

 

Složení:

Čištěný včelí jed, manukový med, výtažek z propolisu, mateří kašička, olej ze šípkových semen, olej ze semen černého rybízu, olivový olej, vitamin E, kyselina hyaluronová.

Obsah:

30ml

sérum

Kosmetika MANUKA DOCTOR obsahuje ve všech přípravcích Manukový med z Nového Zélandu. Zároveň ve většině preparátů obsahuje čištěný včelí jed, který působí na pleť jako „Přírodní Botox“. Používejte naše produkty, které využívají přirozené dobro přírody, aby vám napomohly udržet zdravou vyváženost a podpořily vaši pohodu.

 

 

  • Mocné přírodní složení
  • Využití nejlepších přírodních produktů, které vytvářejí rovnováhu
  • Inspirováno přírodou
  • Přívětivé ke včelám – při získávání našich surovin není žádným včelám ubližováno
  • Bez škodlivých chemikálií a geneticky modifikovaných surovin
  • Využití esence přírody
  • Vyrobeno s péčí pro pohodu našich zákazníků

Značka Manuka Doctor se snaží nabízet vhodný vyvážený poměr esenciálních složek zkombinovaných tak, aby nabídly funkční přírodní řešení. Díky dodržování nejvyšších standardů v oblasti výběru surovin a výrobních procesů můžeme své zákazníky ujistit o nejlepší kvalitě, přírodním složení opírajícím se o technické údaje odborného výzkumu a nezávislé laboratorní testování. Environmentální prvky nejsou vždy k pleti přívětivé. Řada péče o pleť Manuka Doctor je navržena tak, aby byla přívětivá – její synergická složení jsou pro vás přirozeně dobrá.

 
 

káva