Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Manuka Doctor Pleťový čisticí přípravek ApiNourish 100 ml

 

Manuka Doctor Pleťový čisticí přípravek ApiNourish 100 ml Vyčistěte a hydratujte svou pleť s hydratačním pleťovým čisticím přípravkem Manuka Doctor ApiNourish. Tento pleťový čisticí přípravek bojující proti stárnutí posiluje a o

Cena s DPH 719 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Manuka Doctor
Kód: manuka d26
Záruka:
Výrobce: Manuka doctor
 
 

Manuka Doctor Pleťový čisticí přípravek ApiNourish 100 ml

Pleťový čisticí přípravek Manuka Doctor ApiNourish 100 ml

Vyčistěte a hydratujte svou pleť s hydratačním pleťovým čisticím přípravkem Manuka Doctor ApiNourish. Tento pleťový čisticí přípravek bojující proti stárnutí posiluje a osvěžuje pleť.

Pleťový čisticí přípravek

Vaše každodenní péče o pokožku s řadou ApiNourish
Vaše pleť bude zklidněná a obnovená díky složkám, které budou společně pracovat na obnovení hydratační bariéry, budou napomáhat vytváření nového kolagenu a poskytnou hlubokou pronikavou hydrataci tam, kde je to nejdůležitější. Omezí se výskyt jizev a vrásek a vaše pleť bude vypadat viditelně mladší.

Pleťový čisticí přípravek

Výhody:
- Bohaté a obnovující hloubkové čištění
- Pro jasnější a zářivější pleť
- Čistí pleť tak, že omezuje mastnotu a odstraňuje nečistoty
- Posiluje a osvěžuje pleť
- Odstraňuje make-up
- Bojuje proti stárnutí
- Napomáhá ochraně před volnými radikály
Při používání v kombinaci s regeneračním pleťovým krémem může pomoci zajistit zářivější a jemnější pleť.
Pleťový čisticí přípravek Manuka Doctor ApiNourish je přirozenou volbou, pokud vám jde o bohaté a obnovující hloubkové čištění, odstranění make-upu a zanechání pokožky svěží a posílené za současného obnovení hydratační bariéry pleti.

Pleťový čisticí přípravek

Návod k použití:
Jemně promněte v dlaních s trochou vody, aby se vytvořila pěna. Vmasírujte do pleti obličeje a krku a opláchněte. Pokud se objeví známky podráždění, okamžitě přestaňte přípravek používat.
Pleťový čisticí přípravek Manuka Doctor ApiNourish by se měl používat spolu s regeneračním pleťovým krémem ApiNourish, aby byla pleť zářivější a jemnější. Doplňte svou péči obnovujícím nočním krémem ApiNourish, sérem proti stárnutí a omlazující pleťovou maskou.

Pleťový čisticí přípravek

Složení:

Čištěný včelí jed (PBV™), manukový med, olej ze šípkových semen, olej ze semen černého rybízu, vitamin E, máslo s výtažkem z tahitské gardénie (monoi butter), olivy.

Obsah:

100ml

Kosmetika MANUKA DOCTOR obsahuje ve všech přípravcích Manukový med z Nového Zélandu. Zároveň ve většině preparátů obsahuje čištěný včelí jed, který působí na pleť jako „Přírodní Botox“. Používejte naše produkty, které využívají přirozené dobro přírody, aby vám napomohly udržet zdravou vyváženost a podpořily vaši pohodu.

 

  • Mocné přírodní složení
  • Využití nejlepších přírodních produktů, které vytvářejí rovnováhu
  • Inspirováno přírodou
  • Přívětivé ke včelám – při získávání našich surovin není žádným včelám ubližováno
  • Bez škodlivých chemikálií a geneticky modifikovaných surovin
  • Využití esence přírody
  • Vyrobeno s péčí pro pohodu našich zákazníků

Značka Manuka Doctor se snaží nabízet vhodný vyvážený poměr esenciálních složek zkombinovaných tak, aby nabídly funkční přírodní řešení. Díky dodržování nejvyšších standardů v oblasti výběru surovin a výrobních procesů můžeme své zákazníky ujistit o nejlepší kvalitě, přírodním složení opírajícím se o technické údaje odborného výzkumu a nezávislé laboratorní testování. Environmentální prvky nejsou vždy k pleti přívětivé. Řada péče o pleť Manuka Doctor je navržena tak, aby byla přívětivá – její synergická složení jsou pro vás přirozeně dobrá.

 
 

káva