Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Manuka Doctor obličejový olej – Normalising s manukovým olejem

ico Doprava zdarma
Manuka Doctor obličejový olej
 

Manuka Doctor obličejový olej – Normalising s manukovým olejem Normalizuje, harmonizuje a osvěžuje pleť. Je bohatý na rostlinné extrakty, které viditelně harmonizují produkci mazu a čistí pokožku a póry. Pleť se stává hladší a záři

Cena s DPH 719 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Manuka Doctor
Kód: manuka d8
Záruka:
Výrobce: Manuka doctor
 
 

Manuka Doctor obličejový olej – Normalising s manukovým olejem

Normalizuje, harmonizuje a osvěžuje pleť. Je bohatý na rostlinné extrakty, které viditelně harmonizují produkci mazu a čistí pokožku a póry. Pleť se stává hladší a zářivější.

obličejový olej

Způsob použití:
Po vyčištění pleti naneste pár kapek na konečky prstů a jemně vmasírujte do vstřebání na obličej, krk a dekolt. Nanášejte ráno a večer pod váš denní nebo noční krém. Můžete též do vašeho krému.

Upozornění:
Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Doporučujeme před aplikací vyzkoušet na malém místě. Nepoužívejte pokud máte alergii na některou složku.
Uchovávejte v chladném, suchém místě, mimo dosah přímých slunečních paprsků a mimo dosah malých dětí.

obličejový olej

Složení:
Manukový olej, pačuli olej, olej ze semen papai, Arganový olej , olej ze semen okurky, Marula olej, olej ze semen mučenky, olej z lískových oříšků, jojobový olej, šípkový olej, olej z hroznových jader, olej z pšeničných klíčků, Avena sativa olej , slunečnicový olej, olej ze semen rakytníku, peprmintový olej, aksamitníkový olej, Echinacea olej.

obličejový olej

Obsah: 30ml


Kosmetika MANUKA DOCTOR obsahuje ve všech přípravcích Manukový med z Nového Zélandu. Zároveň ve většině preparátů obsahuje čištěný včelí jed, který působí na pleť jako „Přírodní Botox“. Používejte naše produkty, které využívají přirozené dobro přírody, aby vám napomohly udržet zdravou vyváženost a podpořily vaši pohodu.

obličejový olej
  • Mocné přírodní složení
  • Využití nejlepších přírodních produktů, které vytvářejí rovnováhu
  • Inspirováno přírodou
  • Přívětivé ke včelám – při získávání našich surovin není žádným včelám ubližováno
  • Bez škodlivých chemikálií a geneticky modifikovaných surovin
  • Využití esence přírody
  • Vyrobeno s péčí pro pohodu našich zákazníků
 
 

káva