Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Manuka Doctor čisticí pleťové tonikum ApiClear 150 ml

 

Manuka Doctor čisticí pleťové tonikum ApiClear 150 ml Čisticí pleťové tonikum ApiClear je vynikající výrobek péče o krásu pro problematickou pleť, který obsahuje čištěný včelí jed (PBV™), jenž napomáhá omezení výskytu pupínk

Cena s DPH 888 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Kosmetika
Kód: manuka d22
Záruka:
Výrobce: Manuka doctor
 
 

Manuka Doctor čisticí pleťové tonikum ApiClear 150 ml

Čisticí pleťové tonikum ApiClear je vynikající výrobek péče o krásu pro problematickou pleť, který obsahuje čištěný včelí jed (PBV™), jenž napomáhá omezení výskytu pupínků a akné. Toto osvěžující pleťové tonikum pomáhá čistit problematickou pleť.

čisticí pleťové tonikum

Skvělé hydratační vlastnosti tohoto pleťového séra s obsahem čištěného včelího jedu (PBV™) napomáhají regeneraci buněk a omezují výskyt jemných vrásek a jizev.
Toto osvěžující pleťové tonikum pomáhá čistit problematickou pleť tím, že odstraňuje každodenní nečistoty a omezuje mastnotu, pomáhá bojovat proti výskytu pupínků a zajišťuje klidnější pleť. Čisticí pleťové tonikum Manuka Doctor ApiClear využívá sílu aktivních přírodních surovin a kombinuje antibakteriální čištěný včelí jed (PBV™), manukový med, mateří kašičku a tea tree oil, aby napomohl odstranění příčin vzniku pupínků.

čisticí pleťové tonikum


Výhody:

 • Hluboce čisticí tonikum pro pleť náchylnou k výskytu pupínků
 • Čistí pleť tak, že omezuje mastnotu a odstraňuje nečistoty
 • Napomáhá odstranit příčiny pupínků
 • Zdokonaluje pleť
čisticí pleťové tonikum

Při použití spolu s pěnivým čisticím přípravkem ApiClear může toto čisticí pleťové tonikum napomoci při snižování výskytu bakterií, které způsobují pupínky/akné.

Pomáhá na:

Návod k použití:
Aplikujte vatovým tamponem na suchou vyčištěnou pleť. Jemně na pleť poklepávejte, abyste napomohli vsáknutí. Pokud se objeví známky podráždění, okamžitě přestaňte přípravek používat.
Pro dosažení nejlepších výsledků by mělo být pleťové tonikum Manuka Doctor ApiClear používáno spolu s pěnivým pleťovým čisticím přípravkem, aby došlo ke snížení výskytu bakterií, jež způsobují pupínky. Doplňte svou péči o hydratační pleťové mléko ApiClear, pleťové sérum, krém na pupínky a zklidňující pleťový korekční gel, aby vaše problematická pleť dosáhla vyváženosti.

čisticí pleťové tonikum

Složení:

Čištěný včelí jed, manukový med a propolis, kyselina hyaluronová, alantoin, výtažek z aksamitníku, tea tree oil, výtažek z rozmarýnu, vilín.

Obsah:

150ml

Kosmetika MANUKA DOCTOR obsahuje ve všech přípravcích Manukový med z Nového Zélandu. Zároveň ve většině preparátů obsahuje čištěný včelí jed, který působí na pleť jako „Přírodní Botox“. Používejte naše produkty, které využívají přirozené dobro přírody, aby vám napomohly udržet zdravou vyváženost a podpořily vaši pohodu.

 

 • Mocné přírodní složení
 • Využití nejlepších přírodních produktů, které vytvářejí rovnováhu
 • Inspirováno přírodou
 • Přívětivé ke včelám – při získávání našich surovin není žádným včelám ubližováno
 • Bez škodlivých chemikálií a geneticky modifikovaných surovin
 • Využití esence přírody
 • Vyrobeno s péčí pro pohodu našich zákazníků

Značka Manuka Doctor se snaží nabízet vhodný vyvážený poměr esenciálních složek zkombinovaných tak, aby nabídly funkční přírodní řešení. Díky dodržování nejvyšších standardů v oblasti výběru surovin a výrobních procesů můžeme své zákazníky ujistit o nejlepší kvalitě, přírodním složení opírajícím se o technické údaje odborného výzkumu a nezávislé laboratorní testování. Environmentální prvky nejsou vždy k pleti přívětivé. Řada péče o pleť Manuka Doctor je navržena tak, aby byla přívětivá – její synergická složení jsou pro vás přirozeně dobrá.

 
 

káva