Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Manikúra DOVO Solingen 6060 066

ico Doprava zdarma
Manikúra DOVO Solingen 6060 066
 

Manikúra DOVO Solingen 6060 066,Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní n

Cena s DPH 3 589 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Manikúry
Kód: manikúra p98
Záruka:
Výrobce: DOVO Solingen
 
 

Manikúra DOVO Solingen 6060 066

Manikúra DOVO Solingen 6060 066 R SAT.

  • excelentní manikúra z kůže Nubuk, světle hnědé barvy
  • 6-dílná souprava s nerezovými nůžkami, pinzetou a kosmetickým nástrojem v matném provedení ( R SAT. ) 
  • nástroje: 1 x nerezové nůžky na nehty, 1 x nerezové nůžky na kůžičků, 1 x oboustranný kosmetický nerezový nástroj, 1 x nerezová pinzeta se šikmým zakončením a 1 x safírový pilník na nehty
  • precizní zpracování
  • výrobce: Dovo Solingen

 

DOVO Solingen

Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.

Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady.

Firma DOVO začínala s třinácti zaměstnanci s výrobou břitev. Zákon přijatý v roce 1938 na ochranu jména Solingen, jí dal větší hrdost a pocit bezpečí této ochranné známky, stejně jako ještě větší smysl pro místní identitu.

Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

Díky masovému zavedení elektrického holicího strojku, hledá management firmy DOVO druhý zdroj příjmů, začíná tedy s výrobou nůžek na vlasy. Technici firmy tehdy osobně obcházeli kadeřnické salony v Solingenu a zjišťovali u kadeřnic, jaké nůžky by pro ně byly nejvhodnější.

Když v roce 1951 přišli mladí vývojáři, výroba nůžek začala mít obrovský úspěch a DOVO se opět dostává na trhy v Severní (později i Jižní) Americe a v západní Evropě, tentokrát však s nůžkami.

Díky úspěchu s nůžkami podnik zakládá dceřinou společnost Merkur Solingen na výrobu holicích potřeb, které mají celosvětový úspěch a které firmě otevírají nové trhy v Asii, zejména v Rusku a na Arabském poloostrově.

Veškeré výrobky firem DOVO a Merkur Solingen jsou originály vyrobené v německém Solingenu, proslulým nejkvalitnější evropskou ocelí.

 
 

káva