Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Manikúra DOVO Solingen 483 031

ico Doprava zdarma
Manikúra DOVO Solingen 483 031
Manikúra DOVO Solingen 483 031 Manikúra DOVO Solingen 483 031
 
 

Manikúra DOVO Solingen 483 031 DOVO Solingen Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, mani

Cena s DPH 4 195 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Manikúry
Kód: man2
Záruka:
Výrobce: DOVO Solingen
 
 

Manikúra DOVO Solingen 483 031

Manikúra DOVO Solingen 483 031

  • Luxusní šestidílná manikúrní sada v pevném pouzdře se zdobným vlisem v kovovém rámečku 
  • nástroje: 2 x kovový nástroj na úpravu nehtů, safírový pilníček, nůžtičky na nehty, kleště na nehty
  • výroba: DOVO Solingen

Manikúra DOVO Solingen

DOVO Solingen

Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.

Manikúra DOVO Solingen

Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady.

Firma DOVO začínala s třinácti zaměstnanci s výrobou břitev. Zákon přijatý v roce 1938 na ochranu jména Solingen, jí dal větší hrdost a pocit bezpečí této ochranné známky, stejně jako ještě větší smysl pro místní identitu.

Manikúra DOVO Solingen

Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

Díky masovému zavedení elektrického holicího strojku, hledá management firmy DOVO druhý zdroj příjmů, začíná tedy s výrobou nůžek na vlasy. Technici firmy tehdy osobně obcházeli kadeřnické salony v Solingenu a zjišťovali u kadeřnic, jaké nůžky by pro ně byly nejvhodnější.

Manikúra DOVO Solingen

Když v roce 1951 přišli mladí vývojáři, výroba nůžek začala mít obrovský úspěch a DOVO se opět dostává na trhy v Severní (později i Jižní) Americe a v západní Evropě, tentokrát však s nůžkami.

Díky úspěchu s nůžkami podnik zakládá dceřinou společnost Merkur Solingen na výrobu holicích potřeb, které mají celosvětový úspěch a které firmě otevírají nové trhy v Asii, zejména v Rusku a na Arabském poloostrově.

Veškeré výrobky firem DOVO a Merkur Solingen jsou originály vyrobené v německém Solingenu, proslulým nejkvalitnější evropskou ocelí.

 
 

káva