Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Manikúra DOVO Solingen 302 011

ico Doprava zdarma
Manikúra DOVO Solingen 302 011
Manikúra DOVO Solingen 302 011
 
 

Manikúra DOVO Solingen 302 011,Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní n

Cena s DPH 3 578 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Manikúry
Kód: manikúra p95
Záruka:
Výrobce: DOVO Solingen
 
 

Manikúra DOVO Solingen 302 011

Manikúra DOVO Solingen 302 011 Ni 

  • kvalitní manikúra - hovězí hladká kůže - černá, 
  • obsah: 1x celokovové, niklované kleště na nehty - lesklý povrch ( Ni ), 1x celokovové, niklované nůžky na kůžičku - lesklý povrch ( Ni ), 1x celokovové, niklované nůžky na nehty - lesklý povrch ( Ni ), 1x safírový pilníček na nehty, 1x nilkovaná pinzeta se šikmým zakončením a s precizně zabroušenými ploškami, velikost 3", 1x niklovaný oboustranný kosmetický nástroj (skalpel, lžička)

výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Německo

 

DOVO Solingen

Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence.

Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady.

Firma DOVO začínala s třinácti zaměstnanci s výrobou břitev. Zákon přijatý v roce 1938 na ochranu jména Solingen, jí dal větší hrdost a pocit bezpečí této ochranné známky, stejně jako ještě větší smysl pro místní identitu.

Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

Díky masovému zavedení elektrického holicího strojku, hledá management firmy DOVO druhý zdroj příjmů, začíná tedy s výrobou nůžek na vlasy. Technici firmy tehdy osobně obcházeli kadeřnické salony v Solingenu a zjišťovali u kadeřnic, jaké nůžky by pro ně byly nejvhodnější.

Když v roce 1951 přišli mladí vývojáři, výroba nůžek začala mít obrovský úspěch a DOVO se opět dostává na trhy v Severní (později i Jižní) Americe a v západní Evropě, tentokrát však s nůžkami.

Díky úspěchu s nůžkami podnik zakládá dceřinou společnost Merkur Solingen na výrobu holicích potřeb, které mají celosvětový úspěch a které firmě otevírají nové trhy v Asii, zejména v Rusku a na Arabském poloostrově.

Veškeré výrobky firem DOVO a Merkur Solingen jsou originály vyrobené v německém Solingenu, proslulým nejkvalitnější evropskou ocelí.

 
 

káva