Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Maka 4:1 extrakt 40g

 

Maka 4:1 extrakt 40g MAX Extra výhodné 40g balení extraktu Maky, je raritou na českém trhu. Extrakt Lepidium meyenii je laboratorně připraven a obsahuje 4x více účinných látek, než surový produkt. Veliké plus extraktu Maky je jeho snadná p

Cena s DPH 269 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise301
Záruka:
Výrobce: Salvia paradise
 
 

Maka 4:1 extrakt 40g MAX

Extra výhodné 40g balení extraktu Maky, je raritou na českém trhu. Extrakt Lepidium meyenii je laboratorně připraven a obsahuje 4x více účinných látek, než surový produkt. Veliké plus extraktu Maky je jeho snadná příprava a snížení objemu potřebné suroviny. K dosažení stejného účinku stačí pozřít 4x menší množství, než je doporučeno u kořene. Navíc díky přiložené dávkovací lžičce, poměrně přesně odměříte potřebné množství. Extrakt je příjemné chuti a vůně.

Maka je celoroční dvouletá rostlina malého vzrůstu, dorůstá výšky až 15 cm. Má specifickou sladkou chuť a aroma.

Použití:

Užívání maky má vliv na udržení psychického a mentálního zdraví. Používá se jako prostředek přinášející výdrž a vitalitu, čímž je vhodná jak pro sportovce, tak vrcholové manažery a fyzicky náročná zaměstnání.

Maca je zdrojem fytoestrogenů, které mají pozitivní vliv na hormonální rovnováhu žen. Vhodné je užívání např. v období menopauzy. Mezi nejžádanější účinky maky řadíme podporu plodnosti a sexuality.

Dávkování a způsob použití: 0,5g extraktu Maky rozmíchat v malém množství vody nebo šťávy a vypít nejlépe ráno při snídani a po-té to samé množstí po obědě max. 1 g denně. Součástí balení je dávkovací lžička, 1g extraktu maky = 12 vrchovatých dávkovacích lžiček.

Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro těhotné ženy, kojící ženy a malé děti. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladovat v suchu a temnu, mimo

Cena je za 40g balení

Doplněk stravy

 
 

káva