Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Magnetifico Pheromone Allure pro muže 50ml

ico Doprava zdarma
Magnetifico Pheromone Allure pro muže 50ml
Magnetifico Pheromone Allure pro muže 50ml Magnetifico Pheromone Allure pro muže 50ml
 
 

MAGNETIFICO Pheromone Allure pro muže 50ml Parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti z řady MAGNETIFICO power of pheromones. " Feromony pro muže ". Špičková kvalita.Pheromone Allure pro muže - MAGNETIFICO power of pheromones.Řada pro muže

Cena s DPH 995 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Feromony
Kód: Feromony k12
Záruka:
Výrobce: Valavani
 
 

MAGNETIFICO Pheromone Allure pro muže 50ml

Pheromone Allure pro muže - MAGNETIFICO power of pheromones

feromony

Parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti z řady MAGNETIFICO power of pheromones. " Feromony pro muže ". Špičková kvalita.

Pheromone Allure pro muže - MAGNETIFICO power of pheromones

feromony

Řada pro muže. Unikátní parfémy pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro muže

Jedinečné složení řady MAGNETIFICO power of pheromones pro muže bylo poskládáno tak, aby pomohlo zvýšit sexuální přitažlivost mužů z pohledu žen. Obsahuje složky navržené pro podvědomé zvýšení "sexuální chemie". Byly navrženy, aby Vám pomohly nejen při zvýšení sexuální přitažlivosti, ale také při pracovním pohovoru, ve škole při zkouškách nebo na obchodním jednání. Pomohou Vám také zvýšit respekt u vašich soků v lásce.

AT-SC-R FORMULA

Řada MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné složení, které bylo vyvíjeno na základě AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for man je unikátní kombinace látek, které Vám mají pomoci zvýšit sexuální přitažlivost z pohledu žen pomocí jejich podvědomí a smyslů. Mají napomoci zvýšit mužům sebevědomí a respekt u mužů i žen.

feromony

Pheromone Seduction, Allure i Selection jsou pravé parfémy. To znamená, že obsahují více než 15% vonných složek! Jejich výdrž je opravdu neuvěřitelná. Konkurence často píše, že prodává parfémy s feromony pro muže, ale často se jedná jen o toaletní vodu nebo parfemovanou vodu. Dejte pozor co za své peníze kupujete!

feromony

Jak používat magnetifico power of pheromones a jak voní Pheromone Allure

Používáte jako klasický parfém. Aplikujte na krk, dekolt nebo oblečení.

Charakteristická dřevito - květinová kořeněná kompozice vůní pro muže, která v sobě pojí dva extrémy: svěží, elegantní tóny jsou v harmonii s odvážnými, ryze mužskými prvky vůně, tak aby tvořili teplou a distingovanou kompozici.

Typ: dřevito - citrusovo - květinový

Hlava: bergamot, mandarinka, citron, listy fialky
Srdce: listy fialky, muškátový oříšek, kůže, jasmín, santalové dřevo, pačuli
Základ: pačule, cedrové dřevo, pižmo, kůže, Tonka

 
 

káva