Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

LuCaffe Piccolo e Dolce - 1kg, zrnková káva

 

LuCaffe Piccolo e Dolce - 1kg, zrnková káva Tato směs je velmi bohatá a silná. Má dostatečně plnou chuť pro práci s mlékem a je tedy vhodná i pro cappuccino a latte macchiato. Jemný náznak kyselosti v espressu je naprosto potlačen karamelov

Cena s DPH 477 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Lucaffe
Kód: lucaffe4
Záruka:
Výrobce: Lucaffe
 
 

LuCaffe Piccolo e Dolce - 1kg, zrnková káva

Arabica 90% robusta 10%.

Piccolo a Dolce Espresso Italiano má co se chuti týče příchuťněkde mezi směsí Mr. Exclusive a Lucaffé Classico.Arabica 90% robusta 10%.

LuCaffe Piccolo e Dolce

Tato směs je velmi bohatá a silná. Má dostatečně plnou chuť pro práci s mlékem a je tedy vhodná i pro cappuccino a latte macchiato. Jemný náznak kyselosti v espressu je naprosto potlačen karamelovým dozvukem.

LuCaffe Piccolo e Dolce

Stejně jako všechny kávy Lucaffé má mírně sladkou, čokoládovou chuťa velmi příjemnou trvalou vůní.

LuCaffe Piccolo e Dolce

Gian Luca Venturelli, který v roce 1996 společnost Lucaffe založil, dokázal díky svému nadšení během několika let vybudovat firmu s celosvětým dosahem a miliony vyrobených kilogramů kávy.  Pražírna se nachází na břehu jezera Lago di Garda (v městečku Padenghe sul Garda).

LuCaffe Piccolo e Dolce

Velkou péči klade pan Venturelli na kvalitu a grafickou stránku obalů, do kterých svou kávu balí. Zvláštní péči věnuje navrhování atraktivních a funkčních obalů, tak aby přesně vystihovaly kávovou směs a aby nastartovaly představivost zákazníka.

 
 

káva