Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Lovely Lovers MAXILONG Spray INNOVATIVE FORMULA 50ml

Lovely Lovers MAXILONG Spray INNOVATIVE FORMULA 50ml
 
 

Lovely Lovers MAXILONG Spray INNOVATIVE FORMULA 50ml LovelyLovers MAXILONG 50ml - intimní sprej s účinkem okamžitého zvětšení penisu.Nová série Lovely Lovers. Unikátní intim spray s efektem okamžitého zvětšení penisu, podpora erekce, rych

Cena s DPH 399 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Lubrikační gely
Kód: Lovely Lover2
Záruka:
Výrobce:
 
 

Lovely Lovers MAXILONG Spray INNOVATIVE FORMULA 50ml

LovelyLovers MAXILONG 50ml - intimní sprej s účinkem okamžitého zvětšení penisu

Nová série Lovely Lovers. Unikátní intim spray s efektem okamžitého zvětšení penisu, podpora erekce, rychlý a diskrétní (můžete ho použít před sexem, tak aby o tom partnerka nevěděla)

Díky aktivním složkám (např. L-argininu a ženšenu) má stimulující účinek zlepšením prokrvenosti tkání. Optimální kombinace aktivních látek zlepšuje erekci a lepším prokrvením tkání zvětšuje délku a obvod penisu. Přídavek guarany má stimulující účinek.

 

    díky L-argininu lepší mikrocirkulaci – jediný produkt svého druhu na trhu!

    větší velikost (délku i průměr) mužského údu - okamžitě!

    silnější erekci

    pružnější pokožku

    intenzivní vnímání sexuálních podnětů

    mnohonásobný milostný akt (rychlejší regenerace)

    dávku energie díky guaraně

 

Může být použit příležitostně, protože efekt je okamžitý. Ale pravidelné používání MAXILONG spray zvětšuje velikost nastálo – jak délku, tak obvod. Je ideální při používání extenderů a pump.

 

Jak MAXILONG spray okamžitě zvětší délku a průměr mužského údu?

 

Unikátní složení s aktivními složkami, mj. L-argininem, ženšenem, ovsem, chmelem, kopřivou, mentolem, působí okamžitě – v průběhu 10 minut od použití. Stimuluje mikrocirkulaci, takže se krve dostane do tkání mnohem více než při běžné erekci. Vedlejším efektem je ještě příjemnější prožitek. Navíc guarana dodává energii, posiluje erekci, povzbuzuje a odstraňuje únavu.

Na bázi vody

 

MAXILONG spray je intimní přípravek vytvořený na vodní bázi, díky čemuž je zcela bezpečný a nevyvolává podráždění. Navíc nezanechává skvrny a může být použitý zároveň s prezervativem a erotickými doplňky.

Jak gel MAXILONG spray používat

 

POKYNY K POUŽITÍ: Před použitím protřepejte. Aplikujte sprej 2-3x po celé délce penisu a vetřete jej. Počkejte 2 minuty do úplného absorbování tekutiny pokožkou. Může být používán s kondomem.

 

Dermatologicky testováno

 

 
 

káva