Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Lovely Lovers Gel na zpevnění poprsí BraUP 150ml

 

Lovely Lovers Gel na zpevnění poprsí BraUP 150ml Zpěvňující gel na prsa s Pusch-UP efektem.Deromokosmetický gel pro péči o vaše poprsí. BraUP gel díky patentovanému složení PEARL & VOLUPLUS ™ dále obohacenému o extrakt z měsíčku l

Cena s DPH 399 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Valavani
Kód: Lovely Lover1
Záruka:
Výrobce: Valavani
 
 

Lovely Lovers Gel na zpevnění poprsí BraUP 150ml

Lovely Lovers BraUP GEL Pearl&Voluplus formula 150ml

Zpěvňující gel na prsa s Pusch-UP efektem

 zpevnění poprsí

Deromokosmetický gel pro péči o vaše poprsí. BraUP gel díky patentovanému složení PEARL & VOLUPLUS ™ dále obohacenému o extrakt z měsíčku lékařského, řasy a d-limonen účinně obnovuje správné kontury a tvar prsou tím, že liftingem působí proti gravitaci.

Pro koho je BraUp gel určen a k čemu je určen?

 

BraUp gel byl vyvinut speciálně pro ženy. Jsou zde především tři hlavní přínosy, které žen nejvíce ocení:

  zpevnění poprsí

Pusch-UP efekt: jedinečná a patentovaná formule PEARL & VOLUPLUS ™ vám pomůže, aby vaše prsa vypadaly větší a více plné.

 

Zpevňující: díky účinku, pomáhajícímu syntéze kolagenu pomáhá gel zpevnit povadle poprsí, které vziklo důsledkem těhotenství, dlouhého kojení nebo prostě působéním času a věku.

  zpevnění poprsí

Zdravá kůže a hydratace: prověřené a bezpečné složení bohaté na účinné látky ideálně revitalizuje unavenou kůži v oblasti dekoltu. Pearl částice díky antiseptickému efektu působí blahodárně na kůži náchylnout k trhlinkám a pomáhají rozzářit dekolt.

Co nepříznivě ovlivňuje vzhled a tvar prsou

 

    nesprávná velikost podprsenky

    časté nenosení podprsenky

    těhotenství a dlouhodobé kojení

    velký úbytek na váze během diety

    pokročilý věk, menopauza

 

Pokud se Vás týká alespoň jeden z uvedených faktorů, BraUP Vám pomůže k zlepšení vzhledu a pevnosti Vašeho poprsí.

 

Pokud si vyberete exkluzivní sérii Lovely Lovers, máte jistotu, že výrobek:

  zpevnění poprsí

    má unikátní a vyzkoušené složení vypracované nejlepšími technology

    je dermatologicky testovaný a zdravotně nezávadný

    je účinný

    vyrobený podle farmaceutického standardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice), který zaručuje naprostou kontrolu nad kvalitou a původem surovin

    ověřený stovkami spokojených klientů

Proč BraUP s patentovaným složením PEARL & VOLUPLUS ™ pomáhá zpevnit a zvednout poprsí podobně jako by jste nosily Pusch-UP podprsenku?

 

BraUp gel obsahuje účinné látky nejvyšší kvality, 100% přírodní a bezpečné. Jejich úkolem je zpevnění, hydratace, modelování a pusch-up efekt. Ovlivňuje proces akumulace lipidů v tukových buňkách, což je jeden z nejduležitějších faktorů pro velikost, tvar a pevnost ženského poprsí. Tento proces je velmi složitý a aby bylo dosaženo nejlepších výsledků, bylo přidáno až 5 účinných látek v nejvyšší možné dávce na trhu.

 

Co způsobuje VOLUPLUS ™:

 

    lokálně zvyšuje počet zralých adipocytů

    lokálně (v dekoltu) doplňuje ztrátu tukových buněk (souvisí s věkem a dietní hubnutí)

 

Tato složka přispívá ke znatelnému zlepšení tvaru prsou. Studie s použitím uvedené VOLUPLUS ™ prokázaly nárust objemu prsou až o 18% u 80% pacientek.

 

Co způsobuje PEARL ™:

 

Pearl částice díky antiseptickému efektu působí blahodárně na kůži náchylnout k trhlinkám a pomáhají rozzářit dekolt. Díky své struktuře mají částice PEARL schopnost proniknout do pokožky, zlepšují pružnost pokožky a dávají mladistvý vzhled.

 

Další účinné látky jako např. extrakt z měsíčku lékařského ( Calendula officinalis L. ) - léčivé rostliny známé pro své protizánětlivé a dezinfekční účinky, zabraňuje nadměrnému vysoušení pokožky . Zahrnuje Esenciální olej do 0,02 %, flavonoidy, karotenoidy, sloučeniny triterpenu ( arnidiol a faradiol ) a další účinné látky. Výtažek z mořských řas, který obsahuje mimojiné jód ( 0,1 % ) , hořčík, mangan , měď, zinek , draslík , kyselinu alginovou ( 12-19 % ) nebo fukoidyny laminarinu, má revitalizační vlastnosti a pomáhá zabránit povislosti prsou. D-limonen je hlavní složkou citrónové silice . Zvyšuje biologickou dostupnost koenzymu Q10, zabraňuje degradaci elastinu, který společně s kolagenem odpovídá za správnou elasticitu kůže . Má také antioxidační a antibakteriální vlastnosti.

 

Snadné použití

 

BraUP GEL je vytvořený na bázi vody, takže je zcela bezpečný pro pokožku, nevyvolává alergie a rychle se vstřebává. Dávkovač umožňuje snadné použití určené dávky gelu.

Jak BraUp gel pro zpevnění a zvětšení poprsí používat

 

NÁVOD K POUŽITÍ: Otečte pumpičku do "OPEN" pozice. Naneste gel na prsa a hrudník. Vmasírujte gel krouživými pohyby směřujícími zespod nahoru (vyhněte se bradavkám). Nejlépe 2x denně po koupeli na čistou pokožku. Snadno se vstřebává. Před  prvním použitím  naneste malé množství gelu na vnitřní stranu předloktí. Pokud jste alergičtí nepoužívjete. Nedoporučuje se používat během těhotenství a při kojení.

 
 

káva