Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

LivingLab Odsávačka hlenů elektronická

ico Doprava zdarma
LivingLab Odsávačka hlenů elektronická
 

LivingLab Odsávačka hlenů elektronická Neléčená rýma může způsobovat vleklé vážné zdravotní komplikace.Léčba rýmy u malých dětí může zkomplikovat život celé mladé rodině a především velmi zhoršit zdravotní stav miminek. Ne

Cena s DPH 1 340 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Picnicsro
Kód: Odsávačka hlenů
Záruka:
Výrobce:
 
 

LivingLab Odsávačka hlenů elektronická

Léčba rýmy u malých dětí může zkomplikovat život celé mladé rodině a především velmi zhoršit zdravotní stav miminek. Neléčená rýma může způsobovat vleklé vážné zdravotní komplikace, počínaje nepřibíráním na váze, bolestmi hlavy, středouší, onemocnění průdušek až po průjmová onemocnění. U malých dětí se při léčbě rýmy neobejdete bez odsávačky hlenů.

 Odsávačka hlenů

Nadchází chřipkové období, rýma a běžné nachlazení se nevyhne ani našim nejmenším dětem. Problém u malých dětí je, že i banální rýma může přinést velké komplikace a běžné uvolnění nosu vysmrkáním je u takto malých dětí prakticky nemožné. V případě, že má Vaše miminko rýmu, tak se s největší pravděpodobností bez odsávačky hlenů neobejdete.

 Odsávačka hlenů

Na trhu je velké množství odsávaček, počínaje balónkovými, přes hadičkové odsávačky, odsávačky na vysavač až po velmi praktické odsávačky hlenů na baterie.

Běžnou rýmu rozhodně u miminek ani u batolat není radno podceňovat. Rýma u miminek způsobuje komplikace při kojení, při spánku a tak je velmi nutné hned od počátku rýmu začít léčit.  Během dne se do dutiny nosní z prostředí dostává spolu s nečistotami mnoho dráždivých částic a bakterií, následkem čehož se jako obrana vytvoří v dýchacích cestách sekret, ve kterém se velmi rychle množí bakterie a viry. Při dlouhotrvajícím sekretu se naplní infikovaným sekretem také vedlejší nosní dutiny a ostatní dutiny obličeje. Používáním odsávačky zabráníte rozšíření nemoci směrem k dutinám, uším a průduškám. Při neléčené rýmě, se mohou hleny dostat až do trávicího ústrojí miminka a dochází k průjmovému onemocnění. Proto je velmi nutné začít s léčbou rýmy hned v počátku.

 Odsávačka hlenů

Podstatnou částí léčby je odsátí hlenů

 

Úkolem odsávačky je především odsát hlen. Bohužel, ale ne všechny mají takovou účinnost, aby byly schopné hleny odsát. Nejúčinnější odsávačky hlenůjsou odsávačky na vysavač a na baterie. Velkou nevýhodou odsávačky na vysavač je její hlučnost a  může způsobit narušení velmi citlivé nosní sliznice. Nezřídka se i stává, že u dětí přetrvává strach z vysavače až do předškolního věku.

 Odsávačka hlenů

Pokud se tedy rozhodnete pro bateriovou odsávačku hlenů, jejíž pořizovací cena je rozhodně vyšší než u běžné hadičkové odsávačky, je dobré zapátrat. Některé odsávačky hlenů mají i další funkce jako jsou uklidňující melodie, které ovšem ubírají na výkonnosti. Odsávačky hlednů s vyměnitelnými balónky zase neposkytují dostatečný čas na odsávání.

 

V současné době se na trhu objevila inovovaná odsávačka hlenů na baterie zn. LivingLab v zelené krabici, u níž byl navýšen výkon oproti dříve dováženému modelu v modré krabici

Odsávačky hlenů jsou velice šetrné, ale účinné. Vzhledem k velké nádobce, kam se hleny odsávají, ji lze použít během jednoho odsávání dostatečně dlouho. Není třeba tedy odsávání nijak přerušovat a nádobku vymývat či měnit balónky.

 

Manipulace s odsávačkou není nijak složitá, přesto vyžaduje trochu cviku. Nejsnadnější cestou k pohodlnému a účinnému odsátí hlenů je, že do nosní dírky kápnete zvlhčující kapky, které uklidní sliznici a rozpustí zbytek nosního sekretu a poté odsajete. U bateriové odsávačky hlenů je důležité, aby část, která je nasazována na nos, dobře uzavírala nosní dírku. Odsávačku lze naklonit a tak můžete i regulovat odkud budete hleny odsávat. Ucpání druhé nosní dírky není nutné, ale pokud tak učiníte zvýší se podtlak a vysátí může být ještě účinnější.

 

Tiché a bezpečné odsavačky hlenů LivingLab

 

Odsávačka hlenů na baterie LivingLab padne dobře do ruky, je vhodná i na cestování, má bezpečný a tichý provoz, který oceníte především při nočním odsávání. Odsávačky hlenůlze snadno čistit, jsou vodotěsné, omyvatelné a lze je sterilizovat v desinfekčních roztocích.

Atestováno, vyzkoušeno a je úžasná ! Rozhodně vám dlouho vydrží. Doporučený věk 0-99 let :-)  Je ihned připravená na použití, je vždy po ruce a využijete ji i při cestování. Vše se jednoduše vypláchne. Není třeba dokupovat další nástavce. Součástí je pouzdro. Baterie nejsou součástí dodávky.

 
 

káva