Ledream flipové pouzdro na Xiaomi Redmi note 5A Prime

Ledream flipové pouzdro na Xiaomi Redmi note 5A Prime.Elegantní flipové zaklápěcí pouzdro v černé barvě, přesně padnoucí pro model Xiaomi Redmi note5A Prime. Mobilní telefon perfektně padne do umělohmotné tvarované drážky obalu. Pouzdro

Cena s DPH 234 Kč
-+
Kategorie: Picnicsro
Kód: flip1
Záruka:

Lenuo Ledream flipové pouzdro na Xiaomi Redmi note 5A Prime

Elegantní flipové zaklápěcí pouzdro v černé barvě, přesně padnoucí pro model Xiaomi Redmi note5A Prime. Mobilní telefon perfektně padne do umělohmotné tvarované drážky obalu. Pouzdro tak není potřeba lepit na zadní část telefonu, kdykoliv tak existuje možnost obal odendat a opětovně nandat.

Obal obsahuje přesně výřezy pro reproduktory, tlačítka hlasitosti, zamykání a nezakrývá ani micro USB či Jack (otvor na sluchátka) vstupy.

Originální flipové pouzdro lze ohýbat určitými směry, a tak z obalu lze rychle získat např. stojánek a sledovat videa nebo lze ohnout do polohy pro pohodlné telefonování.

Flipové pouzdro je vyrobeno z plastového materiálu, které je odolnejší vůči vodě, ovšem nezaručuje voděodolnost! Výborně chrání telefon před pádem, prachem a nečistotami.

Rozměry pro telefon

Výška 153 mmopravit
Šířka 76.2 mmopravit
Hloubka 7.7 mm

káva