Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Lavivant Ženšenový fermentovaný extrakt Lavivant 30 g

 

Lavivant Ženšenový fermentovaný extrakt 80mg/g,Korejský ženšen je ze všech druhů ženšenu nejúčinnější, a to díky obsahu 34 druhů účinných látek saponinů (ginsenosidů). Kvalitní produkt by měl obsahovat 60 mg/g ginsenosid

Cena s DPH 689 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Ženšen
Kód: laviant3
Záruka:
Výrobce: Lavivant
 
 

Lavivant Ženšenový fermentovaný extrakt 80mg/g

Tekutý fermentovaný extrakt ze šestiletého korejského červeného ženšenu

30 mg | 80 mg/g ginsenosidů | měsíční kúra

Ženšenový fermentovaný extrakt LAVIVANT vyrábíme metodou fermentace (kvašením), díky které se výsledný extrakt vyznačuje lepším vstřebáváním účinných látek. Těmi jsou saponiny (ginsenosidy), kterých obsahuje přes 80 mg/g. Fermentovaný extrakt doporučujeme zejména starším osobám a jedincům, které trápí zažívací potíže.

Žen Šen

Korejský ženšen je ze všech druhů ženšenu nejúčinnější, a to díky obsahu 34 druhů účinných látek saponinů (ginsenosidů). Kvalitní produkt by měl obsahovat 60 mg/g ginsenosidů, tekutý extrakt LAVIVANT jich obsahuje 80 mg/g. Jedná se o produkt označený ochrannou známkou Korea INSAM udílenou korejským Ministerstvem zemědělství prověřeným ženšenovým produktům.

Upozornění:
Extrakt není vhodný pro kojící a těhotné ženy a děti. Pokud vás trápí zvýšený krevní tlak, poraďte se o užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte uzavřené v chladnu a suchu a chraňte před přímým slunečním světlem.

 

 Žen Šen

Produkty LAVIVANT jsou vyráběny pouze z korejského šestiletého ženšenu, který pěstujeme na našich farmách a máme celý proces pod přímou kontrolou.  Jsme transparentní výrobce a prodejce a proto na našich stránkách najdete všechny kontakty a pokud byste se chtěli vydat do jižní Koreje a navštívit naše farmy, kde ženšen pěstujeme, jste vítáni.  Vyrábíme pouze produkty, které garantují pozitivní efekt. Všechny ženšenové produkty obsahují minimálně 80mg/g až 130mg/g saponinů (ginsenosidů), protože pod 60mg/g saponinů není ženšenový produkt přínosem. LAVIVANT je držitelem následujících certifikátů:

 Žen Šen

Certifikát KOREA INSAM

LAVIVANT získal certifikát KOREA INSAM vydaný korejským Ministerstvem zemědělství, k odlišení původní kvality ženšenu pravého od jiných druhů ženšenu nebo jejich napodobenin.  Držitelé těchto certifikátů musí splňovat přísné podmínky. V Jižní Koreji je pouze několik výrobců, kteří splňují požadavky kvality pro tento certifikát. 

 Žen Šen

Certifikát 14001

Podmiňuje splnění všech zásad a pravidel týkajících se emisí a ochrany životního prostředí.

Patent

Výrobce KGEC vlastní patent pro fermentaci ženšenu.

 
 

káva