Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Lavivant Vegetarian Royal gold 30 kapslí

 

LAVIVANT Žen Šen Kapsle VEGETARIAN s fermentovaným ženšenem 30 kapslí.Vegetariánské kapsle s extra vysokým obsahem ginsenosidů 30 ks | 130 mg/g ginsenosidů | 30denní kúra Kapsle LAVIVANT VEGETARIAN ROYAL GOLD obsahují extrudovaný prášek z

Cena s DPH 690 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Ženšen
Kód: laviant2
Záruka:
Výrobce: Lavivant
 
 

LAVIVANT Žen Šen Kapsle VEGETARIAN s fermentovaným ženšenem 30 kapslí

Vegetariánské kapsle s extra vysokým obsahem ginsenosidů 30 ks | 130 mg/g ginsenosidů | 30denní kúra Kapsle LAVIVANT VEGETARIAN ROYAL GOLD obsahují extrudovaný prášek z fermentovaného extraktu šestiletého korejského červeného ženšenu.

 Žen Šen

Výroba metodou fermentace (kvašení) zajišťuje lepší vstřebávání účinných látek, kterými jsou saponiny (ginsenosidy). Kapsle jich obsahují 130 mg/g, přičemž hodnota 60 mg/g je považována za nadstandardní.

 Žen Šen

Produkty LAVIVANT jsou vyráběny pouze z korejského šestiletého ženšenu, který pěstujeme na našich farmách a máme celý proces pod přímou kontrolou.  Jsme transparentní výrobce a prodejce a proto na našich stránkách najdete všechny kontakty a pokud byste se chtěli vydat do jižní Koreje a navštívit naše farmy, kde ženšen pěstujeme, jste vítáni.  Vyrábíme pouze produkty, které garantují pozitivní efekt. Všechny ženšenové produkty obsahují minimálně 80mg/g až 130mg/g saponinů (ginsenosidů), protože pod 60mg/g saponinů není ženšenový produkt přínosem. LAVIVANT je držitelem následujících certifikátů:

 Žen Šen

Certifikát KOREA INSAM

LAVIVANT získal certifikát KOREA INSAM vydaný korejským Ministerstvem zemědělství, k odlišení původní kvality ženšenu pravého od jiných druhů ženšenu nebo jejich napodobenin.  Držitelé těchto certifikátů musí splňovat přísné podmínky. V Jižní Koreji je pouze několik výrobců, kteří splňují požadavky kvality pro tento certifikát. 

 Žen Šen

Certifikát 14001

Podmiňuje splnění všech zásad a pravidel týkajících se emisí a ochrany životního prostředí.

Patent

Výrobce KGEC vlastní patent pro fermentaci ženšenu.

 
 

káva