Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

La Vivant Instantní čaj z korejského ženšenu 100 ks

 

Lavivant Instantní čaj z korejského ženšenu 100 porcí,V každém sáčku se skrývají 0,3 gramy kvalitního ženšenu, který po zalití horkou vodou dodá tělu potřebnou energii. Na rozdíl od kávy a jiných stimulantů navíc nemá ne

Cena s DPH 409 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Čaj
Kód: laviant6
Záruka:
Výrobce: Lavivant
 
 

Lavivant Instantní čaj z korejského ženšenu 100 porcí

Rychlá energie bez nežádoucích účinků

100 ks | 80 mg/g ginsenosidů | 3 g

V každém sáčku se skrývají 0,3 gramy kvalitního ženšenu, který po zalití horkou vodou dodá tělu potřebnou energii. Na rozdíl od kávy a jiných stimulantů navíc nemá nežádoucí účinky a není návykový. Je proto ideální do práce nebo jako dárek pro vaše blízké. Jednotlivé sáčky jsme totiž zabalili do krásné dřevěné krabičky.

Množství 100 sáčků po 3 g
Dávkování Až 3x denně 1 sáček rozpuštěný v 250 ml horké vody
Obsah saponinů 80 mg/g ginsenosidů Rg1, Rb1 a Rg3
Trvanlivost 2 roky

 

Žen Šen

Korejský ženšen je ze všech druhů ženšenu nejúčinnější, a to díky obsahu 34 druhů účinných látek saponinů (ginsenosidů). Kvalitní produkt by měl obsahovat 60 mg/g ginsenosidů, tekutý extrakt LAVIVANT jich obsahuje 110 mg/g. Jedná se o produkt označený ochrannou známkou Korea INSAM udílenou korejským Ministerstvem zemědělství prověřeným ženšenovým produktům.

Upozornění:
Extrakt není vhodný pro kojící a těhotné ženy a děti. Pokud vás trápí zvýšený krevní tlak, poraďte se o užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte uzavřené v chladnu a suchu a chraňte před přímým slunečním světlem.

 Žen Šen

Produkty LAVIVANT jsou vyráběny pouze z korejského šestiletého ženšenu, který pěstujeme na našich farmách a máme celý proces pod přímou kontrolou.  Jsme transparentní výrobce a prodejce a proto na našich stránkách najdete všechny kontakty a pokud byste se chtěli vydat do jižní Koreje a navštívit naše farmy, kde ženšen pěstujeme, jste vítáni.  Vyrábíme pouze produkty, které garantují pozitivní efekt. Všechny ženšenové produkty obsahují minimálně 80mg/g až 130mg/g saponinů (ginsenosidů), protože pod 60mg/g saponinů není ženšenový produkt přínosem. LAVIVANT je držitelem následujících certifikátů:

 Žen Šen

Certifikát KOREA INSAM

LAVIVANT získal certifikát KOREA INSAM vydaný korejským Ministerstvem zemědělství, k odlišení původní kvality ženšenu pravého od jiných druhů ženšenu nebo jejich napodobenin.  Držitelé těchto certifikátů musí splňovat přísné podmínky. V Jižní Koreji je pouze několik výrobců, kteří splňují požadavky kvality pro tento certifikát. 

 Žen Šen

Certifikát 14001

Podmiňuje splnění všech zásad a pravidel týkajících se emisí a ochrany životního prostředí.

Patent

Výrobce KGEC vlastní patent pro fermentaci ženšenu.

 
 

káva