Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Lavazza Qualita Rossa mletá káva v plechovce 250 g

 

Lavazza Qualitá Rossa 250g mletá doza,Směs káv 55% Arabica + 45% Robusta.Italská káva Lavazza s příjemnou smetanovou chutí.Je dokonalým nápojem pro snídani, protože je vítečná s mlékem.Qualita Rossa s příjemnou smetanovou chutí. Káv

Cena s DPH 129 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Picnicsro
Kód: Lavazza57
Záruka:
Výrobce: Lavazza
 
 

Lavazza Qualitá Rossa 250g mletá doza

káva Lavazza Qualitá Rossa

Qualita Rossa je jednou z ikonických značek tradiční italské kávy už více než 50 let. Nezaměnitelné aroma je skvělým společníkem pro začátek každého dne. Pro tuto pečlivě vybranou směs kávy kombinují experti z Lavazza africkou Robustu, která propůjčuje této kávě intenzivní čokoládovou chuť, a brazilskou Arabiku, která kávě dodává sladkost.

Složení: Arabica a Robusta
Původ: Arabica z Afriky, Robusta z jihovýchodní Asie
Tóny: Čokoláda
Pražení: Střední
Intenzita: 5 / 10

Italská káva Lavazza

Qualita Rossa s příjemnou smetanovou chutí. Káva Lavazza Qualita Rossa s velmi aromatickou vůní. Lavazza Qualita Rossa je nejvíce prodávaným druhem Lavazza kávy.

Lavazza Qualitá Rossa

Hlavním znakem značky Lavazza Qualitá Rossa

je vyváženost všech komponent, kterou od dobré kávy očekává náročný zákazník. Africká Robusta propůjčuje této kávě čokoládovou, brazilská Arabica naproti tomu sladkou chuť. Lavazza Qualita Rossa se hodí se k přípravě espressa, cappuccina , Latte , Macchiata.a jako základ do všech kávových specialit.Vhodná k pití jako ranní káva ,odpolední, siesta , prostě vhodná v kteroukoliv dobu.Dodá energii,zvedne náladu,to je Lavazza Qualita Rossa ze slunné Itálie.

složení Lavazza Qualitá Rossa

Směs káv 55% Arabica + 45% Robusta

Historie této prvotřídní kávy se začala psát už v roce 1894, kdy turínský obchodník Luigi Lavazza koupil malý koloniál ve staré části města. Netrvalo dlouho a v obyčejném obchodu s potravinami začal Luigi brzo pražit vlastní kávu.

Lavazza Qualitá Rossa

Představil naprosto unikátní a zcela novou chuť, ve které se míchají zrnka různého druhu a původu. Od Brazílie, Kolumbie, přes Guatemalu, Costa Ricu, Honduras, Ugandu, Indonésii, Vietnam a Mexiko.

Lavazza Qualitá Rossa

Lavazza dováží kávová zrna z celého světa, přičemž klade důraz na udržitelné zemědělství a kontroluje jak kvalitu kávy, tak životní prostředí a pracovní podmínky tamních komunit.

 
 

káva