Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Lavazza Il Mattino 250g mletá káva

 

Lavazza Il Mattino 250g mletá káva,Pro tuto intenzivní a sametovou kávu Mattino si naši experti z Lavazza pečlivě vybírají a následně opatrně míchají nejjemnější druhy Robusty z Asie a Afriky. Výsledkem je směs bohatá na aroma s pří

Cena s DPH 61 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Lavazza
Kód: Lavazza58
Záruka:
Výrobce: Lavazza
 
 

Lavazza Il Mattino  250g mletá káva

Pro tuto intenzivní a sametovou kávu Mattino si naši experti z Lavazza pečlivě vybírají a následně opatrně míchají nejjemnější druhy Robusty z Asie a Afriky. Výsledkem je směs bohatá na aroma s příjemným oříškovým dozvukem. Kávu Lavazza Mattino si oblíbí všichni ti, kteří si rádi vychutnávají vyváženou kávu se sametovou strukturou.

Lavazza mletá káva

Složení:
100% Robusta
Původ:
Asie, Afrika
Tóny:
Sušené ovoce
Pražení:
Jemné
Intenzita:

10 / 10

Historie této prvotřídní kávy se začala psát už v roce 1894, kdy turínský obchodník Luigi Lavazza koupil malý koloniál ve staré části města. Netrvalo dlouho a v obyčejném obchodu s potravinami začal Luigi brzo pražit vlastní kávu.

Lavazza mletá káva

Představil naprosto unikátní a zcela novou chuť, ve které se míchají zrnka různého druhu a původu. Od Brazílie, Kolumbie, přes Guatemalu, Costa Ricu, Honduras, Ugandu, Indonésii, Vietnam a Mexiko.

Lavazza mletá káva

Lavazza dováží kávová zrna z celého světa, přičemž klade důraz na udržitelné zemědělství a kontroluje jak kvalitu kávy, tak životní prostředí a pracovní podmínky tamních komunit.

Lavazza mletá káva
 
 

káva