Lavazza Gran Aroma Bar zrnková káva 1 kg

Lavazza Gran Aroma Bar zrnková káva 1 kgL’Espresso Gran Aroma je delikátní a aromatická směs z té nejlepší 100% Arabiky hodící se k přípravě klasického espressa díky své čisté chuti. Během pražení této kávy Lavazza používá tra

Cena s DPH 378 Kč
-+
Kategorie: Lavazza
Kód: Lavazza5
Záruka:
Výrobce: Lavazza

Lavazza - Gran Aroma Bar - 1 kg, zrnková

Lavazza Gran Aroma Bar je vysoce kvalitní zrnková káva.L’Espresso Gran Aroma je delikátní a aromatická směs z té nejlepší 100% Arabiky hodící se k přípravě klasického espressa díky své čisté chuti. Během pražení této kávy Lavazza používá tradiční proces, při kterém kombinuje nízké teploty s delší dobou pražení, kdy se zachovává celistvost zrna a zdokonaluje aroma kávy.

Složení:
100% Arabica
Původ:
Střední Afrika
Tóny:
Čokoláda
Pražení:
Střední
Intenzita:

6 / 10

Káva Lavazza Gran Aroma Bar

Lavazza Gran Aroma Bar se vyznačuje dlouhotrvající chutí a sametovou pěnou. Je vhodná pro použití s jakýmkoli druhem kávovaru a pro téměřkaždý druh přípravy kávy, ale jako tradiční espresso je nejlepší.

Káva Lavazza Gran Aroma Bar

Střední pražení zaručuje sladké a mírné tělo spolu s jemným aroma. Úspěch kávy Lavazza spočívá zejména v osobitém receptu namíchání správných zrnek kávy, různých odrůd, z různých oblastí, správnězpracovaných, vytříděných a šetrně upražených.

Káva Lavazza Gran Aroma Bar

Čím lepší kávy jsou použity, tím kultivovanější a kvalitnější bude výsledný nápoj.

Káva Lavazza Gran Aroma Bar

káva