Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Lavazza Espresso Perfetto zrnková káva 1 kg

 

Lavazza Espresso Perfetto zrnková káva 1 kg Italská káva Lavazza Perfetto Espresso je součástí kvalitní a profesionální řady káv Lavazza. Vyrábí se tradičním postupem v turínské pražírně. Jedná se o jakostní, středně praženou sm

Cena s DPH 314 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Lavazza
Kód: lavazza 18
Záruka:
Výrobce: Lavazza
 
 

Lavazza Espresso Perfetto zrnková káva 1 kg

Italská káva Lavazza Perfetto Espresso je součástí kvalitní a profesionální řady káv Lavazza. Vyrábí se tradičním postupem v turínské pražírně.

káva lavazza

Jedná se o jakostní, středně praženou směs z 70% Arabiky a 30% Robusty s plnými zrny. Jejich spojením získáte neodolatelný krémový nápoj s nezaměnitelným aroma a velmi výraznou a plnou chutí pravého italského espressa, capuccina nebo latte macchiata, a to za použití kteréhokoliv přístroje na přípravu kávy. 

káva lavazza

Vzhledem k mírně vyššímu obsahu kofeinu můžete tuto kávu konzumovat v průběhu celého dne , avšak v pozdních večerních hodinách je vhodné zvolit slabší kávu. Zrna Arabiky pochází ze Střední a Latinské Ameriky, zrna Robusty z Afriky. Káva je  pražena tradiční pražírnou v Turíně.

káva lavazza

Luigi Lavazza S.p.A. byla založena roku 1895 nadšeným znalcem kávy Luigim Lavazzou tak, jak začínali mnozí velcí pražiči kávy: v malém obchůdku v Turíně a na stejné adrese je můžete nalézt dodnes.

káva lavazza

Co začalo jako malý podnik v obchůdku, se během více než sta let stalo jedním z největších producentů kávy na celém světě.

 
 

káva