Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Lavazza Espresso Crema e Gusto zrnková káva 1 kg

 

Lavazza Espresso Crema e Gusto zrnková káva 1 kg Lavazza Crema e Gusto, pražená v italském Turíně, patří mezi oblíbený druh kávy. Obsahuje směs z 30% Arabiky a 70% Robusty s výraznou chutí, bohatou a čokoládovou příchutí a příjemnéh

Cena s DPH 248 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Lavazza
Kód: lavazza 11
Záruka:
Výrobce: Lavazza
 
 

Lavazza Espresso Crema e Gusto zrnková káva 1 kg

směs z 30% Arabiky a 70% Robusty

Lavazza Crema e Gusto, pražená v italském Turíně, patří mezi oblíbený druh kávy. Obsahuje směs z 30% Arabiky a 70% Robusty s výraznou chutí, bohatou a čokoládovou příchutí a příjemného aroma. Každý šálek je plnohodnotná, nenahraditelná káva s čokoládovou vůní.  

Lavazza Espresso

Tato směs je vhodná pro moka konvice, do klasické konvice nebo filtrované kávy. Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu doporučujeme tuto kávu k rannímu, nebo také dopolednímu popíjení, v pozdních večerních hodinách je vhodné zvolit slabší kávu Zrna Arabiky pochází ze Střední a Latinské Ameriky, zrna Robusty z Afriky a Asie. 

Lavazza Espresso

Praženo tradiční pražírnou v Turíně. Luigi Lavazza S.p.A. byla založena roku 1895 milcem kávy Luigim Lavazzou tak, jak začínali mnozí velcí pražiči kávy: V malém obchůdku v Turíně, na adrese Via San Tommaso 10, kterážto adresa slouží pokračovatelům, Emiliovi a Albertovi Lavazzovi dodnes.

Lavazza Espresso

Co začalo jako malý podnik v obchůdku, se během více než sta let stalo jedním z největších producentů kávy na celém světě. 

Lavazza Espresso
 
 

káva