Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Lavazza Espresso Barista Intenso zrnková káva 1000 g

Lavazza Espresso Barista Intenso 1 kg
 
 

Lavazza Espresso Barista Intenso 1 kg,Lavazza Espresso Barista Intenso je intenzivní a plné chuti. Naleznete v ní tóny kakaa a dřeva s dlouhotrvající a intenzivním dozvukem.

Cena s DPH 371 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Lavazza
Kód: lavazza83
Záruka:
Výrobce: Lavazza
 
 

Lavazza Espresso Barista Intenso 1 kg

Lavazza Espresso Barista Intenso je intenzivní a plné chuti. Naleznete v ní tóny kakaa a dřeva s dlouhotrvající a intenzivním dozvukem. 

káva lavazza

Zrna arabiky a robusty pochazející z Jihovýchodní Asie, Afriky, Střední a Jižní Ameriky.

káva lavazza

Káva Lavazza je součástí naší kávové kultury již déle, než100 let. Je vlastněna a spravována rodinou Lavazza. Historie kávy Lavazza začíná v roce 1894, kdy Luigi Lavazza koupil malý koloniál v Paissa Olivero, staré části Turína a založil tak vlastní obchod. Malý koloniál se stal startovacím bodem dnešní obrovské společnosti Lavazza.

káva lavazza

Společnost s názvem Lavazza byla založena v následujícínm roce po otevření krámku s koloniálem tedy v roce 1895. Hlavou společnosti byl Luigi. Obchod nevydělával více než 1 300 lir týdně a prodávalo se v něm prakticky cokoliv, zboží se doručovalo domů, občas se obchod stával i náhradou hospody.

káva lavazza

Tehdy Luigi Lavazza upražil svůji první kávu a požádal ihned o zaplacení tzv. autorských práv na celý proces výroby kávy.

Dnes je, Lavazza lídrem na poli espressa v Itálii, s téměř 45% podílem na celkovém kávovém trhu a 75% podílem ve spotřeběv domácnostech. Lavazza používá vlastní expertízy k selekci nejvyšší kvality zrn z více než 25 zemí produkujících kávu ve Střední a Jižní Americe, Africe a Asii.

 
 

káva