Lavazza Dek Intenso mletá Káva bez kofeinu 250 g

Lavazza Dek Intenso mletá Káva bez kofeinu 250 g,Díky extrakci kofeinu z ještě zelených bobů, ve vodní lázni při vysokém tlaku, v kávě nikdy nebude víc než 1% kofeinu. Až poté se zrna vysuší a praží. Chuť této kávy je plná a bohat

Cena s DPH 79 Kč
-+
Kategorie: Lavazza
Kód: Dek Intenso
Záruka:
Výrobce: Lavazza

Lavazza Dek Intenso mletá Káva bez kofeinu 250 g

Díky extrakci kofeinu z ještě zelených bobů, ve vodní lázni při vysokém tlaku, v kávě nikdy nebude víc než 1% kofeinu. Až poté se zrna vysuší a praží. Chuť této kávy je plná a bohatá vyznačující se tóny vzácných dřevin a charakteristickou dochutí karamelu. 

káva lavazza

Vybraná zrna Arabica a Robusta jsou namíchaná v dokonalém poměru, tak aby vytvořili perfektní bezkofeinovou kávu, která chuť je plná a vůně lahodná. 

Vhodná pro všechny druhy použití; espresso i další kávové nápoje. Káva je vhodná pro celodenní popíjení.

Vakouvé balení uchová jejích chuť a vůni čerstvou co nejdéle.

káva lavazza

Historie této prvotřídní kávy se začala psát už v roce 1894, kdy turínský obchodník Luigi Lavazza koupil malý koloniál ve staré části města. Netrvalo dlouho a v obyčejném obchodu s potravinami začal Luigi brzo pražit vlastní kávu.

Lavazza zrnková káva

Představil naprosto unikátní a zcela novou chuť, ve které se míchají zrnka různého druhu a původu. Od Brazílie, Kolumbie, přes Guatemalu, Costa Ricu, Honduras, Ugandu, Indonésii, Vietnam a Mexiko.

Lavazza zrnková káva

Lavazza dováží kávová zrna z celého světa, přičemž klade důraz na udržitelné zemědělství a kontroluje jak kvalitu kávy, tak životní prostředí a pracovní podmínky tamních komunit.

Lavazza zrnková káva

káva