Lavazza Caffé Crema Classico zrnková káva 1 kg

Lavazza Caffé Crema Classico zrnková káva 1 kg Lavazza Caffe Crema Classico pochází z tradiční turínské pražírny. Obsahuje kvalitní, středně praženou směs z 70% Arabiky a 30% Robusty, kterou oceníte ihned po ochutnání tohoto typicky sam

Cena s DPH 329 Kč
-+
Kategorie: Lavazza
Kód: lavazza 12
Záruka:
Výrobce: Lavazza

Lavazza Caffé Crema Classico zrnková káva 1 kg

Lavazza Caffé

Lavazza Caffe Crema Classico pochází z tradiční turínské pražírny. Obsahuje kvalitní, středně praženou směs z 70% Arabiky a 30% Robusty, kterou oceníte ihned po ochutnání tohoto typicky sametově krémového italského nápoje. Vyvážené aroma zachutná každému zájemci o příjemný zážitek.

Lavazza Caffé

Je možné ji připravit v jakémkoliv tradičním přístroji na přípravu kávy. Vzhledem k mírně vyššímu obsahu kofeinu můžeme tuto kávu konzumovat v dopoledních i odpoledních hodinách, ale v pozdních večerních hodinách je vhodnější zvolit slabší kávu. Zrna Arabiky pochází ze Střední a Latinské Ameriky, zrna Robusty z Afriky a Asie.

Lavazza Caffé

Praženo tradiční pražírnou v Turíně. Luigi Lavazza S.p.A. byla založena roku 1895 milcem kávy Luigim Lavazzou tak, jak začínali mnozí velcí pražiči kávy: V malém obchůdku v Turíně, na adrese Via San Tommaso 10, kterážto adresa slouží pokračovatelům, Emiliovi a Albertovi Lavazzovi dodnes.

Lavazza Caffé

Co začalo jako malý podnik v obchůdku, se během více než sta let stalo jedním z největších producentů kávy na celém světě.

káva