Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Lavazza Caffé Crema Gustoso zrnková Káva 1 kg

 

Lavazza Caffè Crema Gustoso 1 kg,Silná směs s příjemnou chutí lískových oříšků.Lavazza - oddaná a vášnivá společnost více než sto let - vybírá kořeněnou arabiku a silné zrna robusta pro tuto vynikající směs.Tato směs je odborn

Cena s DPH 270 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Lavazza
Kód: lavazza68
Záruka:
Výrobce: Lavazza
 
 

Lavazza Caffè Crema Gustoso 1 kg

arabika 40% robusta 60%

Silná směs s příjemnou chutí lískových oříšků.Tato směs je odborně vybírána, pražená  podle našich přísných standardů kvality.

káva lavazza

Lavazza Crema Gustoso je vysokoprocentní směs Robusty s Arabikou.

Lavazza - oddaná a vášnivá společnost více než sto let - vybírá kořeněnou arabiku a silné zrna robusta pro tuto vynikající směs.

káva lavazza

Ideální pro přípravu pravého italského espressa, cappuccina či caffee latte.

káva lavazza

Vlastní pražírnu Lavazza založil v následujícínm roce po otevření krámku s koloniálním zbožím, v roce 1895. Obchod nevydělával více než 1 300 lir týdně a prodávalo se v něm prakticky cokoliv. Zboží doručovali až domů a občas se obchod proměnil i v hospodu. Tehdy Luigi Lavazza upražil svoji první kávu a ihned požádal o zaplacení autorských práv na celý proces výroby kávy.

káva lavazza

Lavazza Crema e Gusto je pražená v italském Turíně a patří mezi velmi oblíbený druh kávy. Obsahuje směs z 30% arabiky a 70% robusty s výraznou chutí, bohatou a čokoládovou příchutí a příjemným aroma. Každý šálek je plnohodnotná, nenahraditelná káva s čokoládovou vůní. Tato směs je vhodná pro moka konvice, do klasické konvice nebo jako filtrovaná káva. Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu doporučujeme konzumovat  tuto kávu v ranních, nebo  dopolednímu hodinách. Zrna arabiky pochází ze Střední a Latinské Ameriky, zrna robusty z Afriky a Asie. Káva je  pražena tradiční pražírnou v Turíně. Luigi Lavazza S.p.A. byla založena roku 1895 nadšeným znalcem kávy Luigim Lavazzou tak, jak začínali mnozí velcí pražiči kávy: v malém obchůdku v Turíně a na stejné adrese je můžete nalézt dodnes. Co začalo jako malý podnik v obchůdku, se během více než sta let stalo jedním z největších producentů kávy na celém světě.

 
 

káva