Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Lavazza Blue Espresso Delicato 100 ks

 

Lavazza Blue Espresso Delicato 100 ks Z kapslí Lavazza Blue Espresso Delicato připravíte střední nebo velké espresso. Jedná se o směs zrn 100% kávy Arabica z Brazílie a Střední Ameriky. Krátké intenzivní pražení použitých zrn dodává v

Cena s DPH 529 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Lavazza
Kód: lavazza29
Záruka:
Výrobce: Lavazza
 
 

Lavazza Blue Espresso Delicato 100 ks

100% Arabica se sladkým a výrazným aroma složená z prémiové brazilské a indické kávy.

Z kapslí Lavazza Blue Espresso Delicato připravíte střední nebo velké espresso. Jedná se o směs zrn 100% kávy Arabica z Brazílie a Střední Ameriky. Krátké intenzivní pražení použitých zrn dodává výsledné kávě sladkou chuť s hustou krémovou pěnu.

Káva Lavazza Blue Espresso

Více než stoletá vášeň pro kávu dala vzniknout špičkovému systému Lavazza Blue, který nabízí lidem opravdu jednoduché i dokonalé espresso zároveň. Kapslový systém oceníte především v kanceláři, ale perfektně se hodí i domů. Lavazza BLUE – Best Lavazza Espresso – je exkluzivní systém skládající se z kávovaru a kapsle. Nahradí i dokonalé barové espresso.

Káva Lavazza Blue Espresso

Značka Lavazza patří do kávové kultury již více než 100 let. Společnost vlastní a spravuje rodina Lavazza. Historie kávy Lavazza začíná v roce 1894, kdy Luigi Lavazza koupil malý koloniál v Paissa Olivero, staré části Turína, a založil tam vlastní obchod. Malý koloniál se stal startovacím bodem dnešní obrovské společnosti Lavazza.

Káva Lavazza Blue Espresso

Vlastní pražírnu Lavazza založil v následujícínm roce po otevření krámku s koloniálním zbožím, v roce 1895. Obchod nevydělával více než 1 300 lir týdně a prodávalo se v něm prakticky cokoliv. Zboží doručovali až domů a občas se obchod proměnil i v hospodu. Tehdy Luigi Lavazza upražil svoji první kávu a ihned požádal o zaplacení autorských práv na celý proces výroby kávy.

Káva Lavazza Blue Espresso

Dnes je Lavazza lídrem na kávovém trhu v Itálii. Představuje téměř 45% podíl na celkovém kávovém trhu a 75% podíl celkové spotřeby v domácnostech. Lavazza používá vlastní expertízy k selekci zrn nejvyšší kvality z více než 25 zemí produkujících kávu ve Střední a Jižní Americe, v Africe a Asii.

 
 

káva