Lavazza Blue Caffe Crema Lungo 100 ks

Lavazza Blue Caffe Crema Lungo100ks Směs ze 100% Arabiky Intenzivního aroma a trvalá sametová pěny výrazné vůně.Je vhodná pro espresso, cappuccino nebo latte macchiato. Vzhledem k nízkému obsahu kofeinu je tuto kávu možno popíjet celý de

Cena s DPH 549 Kč
-+
Kategorie: Lavazza
Kód: Blue Dolce
Záruka:
Výrobce: Lavazza

Lavazza Blue Caffe Crema Lungo100ks

100% Arabica se sladkým a výrazným aroma složená z prémiové brazilské a indické kávy.

Lavazza Blue Dolce

Lavazza Blue Espresso Dolce představuje to nejlepší z kávových směsí z nabídky italské Lavazza Blue. Sytá kávová směs z kvalitní 100% Arabiky, která obsahuje o třetinu více kávy v každé směsi, než jiné kapslové produkty, pro Vás vytvoří výbornou kávu z oblasti Střední a Latinské Ameriky – kávu s příjemnou atmosférou, plnou chutí a trvalou pěnou.

Lavazza Blue Dolce

Je vhodná pro espresso, cappuccino nebo latte macchiato. Vzhledem k nízkému obsahu kofeinu je tuto kávu možno popíjet celý den.

Lavazza Blue Dolce

velice jemná káva
velmi lehká pěna
velice nízký obsah kofeinu
dobrá pro kávové automaty
dobrá pro espresso
dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato
dobrá jako ranní káva

Lavazza Blue Dolce
Složení:
100% Arabica
Původ:
Brazílie a Indie
Tóny:
sladkost, krém, likér
Pražení:
středně tmavé

Káva lavazza italská káva té nejvyšší kvality.Káva Lavazza je součástí kávové kultury již déle, než 100 let.Lavazza je vlastněna a spravována rodinou Lavazza. Historie kávy Lavazza začíná v roce 1894, kdy Luigi Lavazza koupil malý koloniál v Paissa Olivero, staré části Turína a založil tak vlastní obchod s kávou lavazza. Malý koloniál s kávou lavazza se stal startovacím bodem dnešní obrovské společnosti Lavazza. Když mluvíme o kávě Lavazza, hovoříme o kvalitě. Kvalita, která byla vybudována v průběhu století zkušeností, která je nyní k vašim službám. Záruka značky Lavazza pochází z obětavé práce zaměstnanců firmy Lavazza lidí a inovativní využití technologií. Lavazza kvalita pod kontrolou prostřednictvím přísného systému postupů dohlíží na výběr kávových zrn, správné pražení, balení správnou kombinaci a uvedení našeho produktu , obaly které jsou určeny, aby vydržely a ochránily kvalitu kávy lavazza co nejdéle, cyklus kontroly k zajištění, že standardy kvality  kávy lavazza zůstávají stejné v každé fázi výrobního řetězce začíná s nákupem surovin, testování kávy lavazza ve specializovaných odděleních, až po balení a distribuci.

káva