La Bottega Extra 1 kg

La Bottega Extra 1 kg,Exklusivní směs La Bottega Extra pražená tradičním způsobem na ohni z bukového dřeva.

Cena s DPH 469 Kč
-+
Kategorie: La Bottega
Kód: bottega2
Záruka:
Výrobce: La Bottega

La Bottega Extra 1 kg

Exklusivní směs La Bottega Extra pražená tradičním způsobem na ohni z bukového dřeva. Po necelých 30 minutách pražení nad hořícím dřevem získávává káva neuvěřitelně bohatou a nasládlou chuť, kterou u konvenčně pražených druhů nikdy nepocítíte.
 

Jako jedna z mála káv je pražena tradiční benátskou metodou. Základ směsi tvoří praná zrna Arabica z Brazílie a Kolumbie. Praná zrna indické Rubusty dodávají kávě svěžest a lehkost výsledné cremy. Druhy jsou míchány v poměru 80/20 ve prospěch Arabic.
 

Díky speciálnímu systému pražení a kombinaci káv dosahuje směs jedinečné stability v chuti a vůni. Jedná se o vynikající kávu s nádechem kakaa a chutí hořké čokolády, kterou tato směs získala díky příměsi prvotřídních káv ze Střední Ameriky. Indická Robusta dodává směsi neuvěřitelnou schopnost vytvářet cremu a udržet ji do posledního doušku.
 

Proces výroby kávy je jednoznačně umění a její pití je jedinečný zážitek. To, co dělá kávu tak dobrou, není jen dokonalá technologie, ale i radost a vášeň, kterou pražič vloží do zpracování kávových zrn.
 

Díky speciálnímu systému pražení a kombinaci odrůd dosahují jejich směsi jedinečné stability v chuti a vůni. Typickým rysem kávy je pak nádech kakaa a chutí hořké čokolády.

káva