La Bottega Espresso - 1kg, zrnková káva

La Bottega Espresso - 1kg, zrnková káva, Káva La Bottega espresso je špičková italská káva původem z Modeny. Oblast, kterou lze bez nadsázky nazvat srdcem Italie, je i v dnešních dnech domovem nejlepších průmyslových firem, inovací a tra

Cena s DPH 399 Kč
-+
Kategorie: La Bottega
Kód: bottega1
Záruka:
Výrobce: La Bottega

La Bottega Espresso - 1kg, zrnková káva

Káva La Bottega espresso je špičková italská káva původem z Modeny. Oblast, kterou lze bez nadsázky nazvat  srdcem Italie, je i v dnešních dnech domovem nejlepších průmyslových firem, inovací a tradiční ruční výroby.

Káva La Bottega

Základ espressa tvoří zrna ručně prané zrna Arabica z Brazílie, Kolumbie a Etiopie. Na závěr je směs doplněna o indické odrůdy Robusty. Poměr jednotlivých složek ve prospěch odrůd Arabica je mezi 70%  a 80%. Směs La Bottega espresso má v kombinaci použiých odrůd vyváženou hořkosladkou chuť.

Káva La Bottega

Díky pomalému systému pražení a kombinaci vybraných odrůd dosahuje směs jedinečné stability v chuti a vůni. Jedná se o vynikající kávu s nádechem kakaa a chutí hořké čokolády, kterou tato směs získala díky příměsi prvotřídních káv ze Střední Ameriky. Indická Robusta dodává směsi neuvěřitelnou schopnost vytvářet cremu a udržet svěží chuť a vůni do posledního doušku.

Káva La Bottega

La Bottega Espresso je i v dnešní době jako jedna z mála pražena tradiční benátskou metodou. Díky své vyváženosti nachází využití jak v profesionálních kávovarech tak i domácích automatech.

Káva La Bottega

káva