Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

L&D Car Perfume angel - Anděl

 

L&D Car Perfume angel - Anděl L&D Air Car Perfume Angel je dámská vůně do auta, která okouzlí především muže. Autoparfém připomíná oblíbený dámský parfém Angel, v jehož vůni si zamilujete příjemnou souhru vanilky a vzácného dřev

Cena s DPH 169 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Vůně do auta
Kód: vůně a2
Záruka:
Výrobce:
 
 

L&D Car Perfume angel - Anděl 60ml

Okouzlující vůně pro ženy za volantem

L&D Air Car Perfume Angel je dámská vůně do auta, která okouzlí především muže. Autoparfém připomíná oblíbený dámský parfém Angel, v jehož vůni si zamilujete příjemnou souhru vanilky a vzácného dřeva.

L&D Car Perfume angel - Anděl

Lze použít pro aromatizaci oděvů, kanceláří i domácností.

Výdrž vůně: 3 - 4 měsíce

Rozměr: 3,5 x 13 cm
Hmotnost: 70g
Objem: 60ml

L&D Car Perfume angel - Anděl

Návod k použití

Autoparfém Air Car Perfume aplikujte rozprašovačem na textylní plochy v interiéru vozu. Například k nohám řidiče a spolujezdce, na kobercové výstelky vozu. Po aplikaci uložte autoparfém nejlépe ve svislé poloze na bezpečné místo mimo dosah dětí.

L&D Car Perfume angel - Anděl

Zcela novým produktem roku 2016 jsou autoparfémy L&D Car Perfume s rozprašovačem v plastové lahvi o objemu 60ml. Dokonalá vůně do auta pro náročné muže i ženy. Na výběr je 5 druhů vůní, které jsou charismatické, svůdné a okouzlí nejen řidiče, ale i spolujezdce a navodí pocit pohody, luxusu a výjimečnosti. Tyto vůně mají šanci stát se absolutním trhákem na českém trhu.
Nadstandardně kvalitní vůně za výbornou cenu

L&D Car Perfume angel - Anděl
 
 

káva