Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Muskulvit kreatin monohydrát 900g

 

Muskulvit kreatin monohydrát 900g 100% čistý rakouský kreatin nejvyšší kvality.Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích. Kreatin je látka tělu vlastní, je přítomna v každé lidské buňce jako zdr

Cena s DPH 708 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Muskulvit kreatin
Kód: Muskulvit69
Záruka:
Výrobce: Muskulvit
 
 

Muskulvit kreatin monohydrát 900g

100% čistý rakouský kreatin nejvyšší kvality.

CREATIN POWDER je určen pro intenzivně trénující sportovce zaměřené na maximální zvýšení síly. 

kreatin monohydrát

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Svalovou hmotu
- Podporu krátkodobého intenzivního fyzického výkonu
- Regeneraci
 

kreatin monohydrát

Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích. Kreatin je látka tělu vlastní, je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj pro obnovu buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty, představují zásoby kreatinu množství v rozpětí 100 až 150g obsaženého v celém těle. Z toho je denně využito 2 až 4 g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500g hovězího masa nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité.

kreatin monohydrát

Kreatin monohydrát je ideální pro široké spektrum sportovních disciplín od kulturistiky po všechny sporty, kde je vyžadována explozivní síla a dynamika. Na současném trhu je k dispozici široké spektrum forem kreatinu, kritickým okamžikem je ale to, které produkty jsou prověřeny a jsou bezpečné.

kreatin monohydrát

Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu.Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.Ukládejte mimo dosah dětí.Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření.

návod k použití

5-10g denně (můžete rozdělit na dvě dávky) do vody nebo sacharidového nápoje, délka užívání 4-6 týdnů (potom 2 týdny přestávka), 3-5g denně při dlouhodobém užívání (jedna rovná čajová lžička obsahuje cca 3g)
Kreatin: 100%

 
 

káva