Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Kokosový olej panenský 1000ml

Kokosový olej panenský 1000ml
Kokosový olej panenský 1000ml
 
 

Kokosový olej panenský 1000ml Kokosovník ořechoplodý – lat. Cocos nucifera je vysoká palma dorůstající výšky až 30 m. Předmětem sběru jsou zejména plody – ořechy, ze kterých se získává vnitřní dužina – kokos, kokosové mléko

Cena s DPH 499 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Salviaparadise
Kód: salviaparadise229
Záruka:
Výrobce:
 
 

Kokosový olej panenský 1000ml

Kokosový olej

Kokosovník ořechoplodý – lat. Cocos nucifera je vysoká palma dorůstající výšky až 30 m. Předmětem sběru jsou zejména plody – ořechy, ze kterých se získává vnitřní dužina – kokos, kokosové mléko, olej či kokosová voda.

kokosový olej

Olej se využívá především v kosmetice a v potravinářství . Kokosový olej Salvia Paradise® je vysoce kvalitní, lisovaný za studena, čímž si zachovává své neobyčejné vlastnosti. Je neparfémovaný, nehydratovaný, neobsahuje cholesterol, barviva ani konzervanty, tudíž je velice vhodný na vaření, pečení i jako součást studené kuchyně.

kokosový olej

Je známo, že kokosový olej má nejvyšší obsah nasycených mastných kyselin na světě. Jednou z hlavních složek nasycených kyselin je kyselina laurová, která se díky středně dlouhému řetězci (MCT – medium chain triglyceride) řadí mezi ty tzv. „hodné“ nasycené kyseliny.

Vnější užití: Má antivirotické účinky, ničí plísně a kvasinky. Hydratuje a zjemňuje pleť, je vhodný na suchou pokožku, na které vytváří ochrannou vrstvu a zklidňuje ji. Používá se na ošetření suchých a poškozených vlasů, kterým vrací vitalitu a lesk. Kokosový olej je výborný při masážích.

Doporučené dávkování a způsob přípravy:
Kokosový olej panenský je vhodný na vaření, smažení a pečení. V kosmetice jej lze využít na vlasy i pokožku celého těla.

kokosový olej

Tabulka nutričních hodnot

 

Nutriční hodnoty ve 100 g

Energetická hodnota

3 588 kJ/857 kcal

Bílkoviny

0 g

Tuky

100 g

- z toho nasycené mastné kyseliny

85,71 g

-z toho kyselina laurová

50,8 g

- z toho mononenasycené mastné kyseliny

7,14 g

- z toho polynenasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

0 g

- z toho cukr

0 g

Sodík

0 mg

Složení: 100% Cocos nucifera

Obsah: 1000 ml

 
 

káva