Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Kimbo Espressso Napoletano 18 ks

 

Kimbo Espressso Napoletano 18 ks,18 E.S.E. podů pro snadnou přípravu Vašeho espressa. Každý pod je zvlášť balený pro zachování aroma.

Cena s DPH 108 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Kimbo
Kód: Napoletano
Záruka:
Výrobce: Lavazza
 
 

Kimbo Espressso Napoletano 18 ks

18 E.S.E. podů pro snadnou přípravu Vašeho espressa. Každý pod je zvlášť balený pro zachování aroma.

Směs pečlivě vybraných kvalitních káv, pražených dle pravé neapolské tradice pro získání husté pěny, výrazné chuti a bohatého aroma. 80% Arabika, 20% Robusta.

Káva Kimbo

Kávu KIMBO produkuje významná neapolská společnost Café de Brasil. Počátek vzniku této společnosti se datuje od roku 1963. Ve městě Neapol, kde se prakticky každý již staletí věnuje umění přípravy kávy, není snadné vyniknout. Podaří se to jen těm opravdu nejlepším. A to je i případ bratrů Rubiniů, kteří založili firmu Café do Brasil.

Káva Kimbo

Jako mladí pomáhali svému otci ve vedení rodinné kavárny. Popularita jejich espressa se v Neapoli rozšířila natolik, že řada zákazníků nejen pila jejich kávu v kavárně, ale dokonce si ji začali kupovat i domů. A takto jednoduše začal příběh značky KIMBO Caffé.

Káva Kimbo

V roce 1960 bratři Rubini využili možnosti, kterou jim nabízely nové obalové techniky, a přišli s revolučním vakuově baleným systémem plechovek KIMBO. Jejich káva pod ochrannou známkou KIMBO se poté proslavila po celé Itálii a po celém světě.

Společnost Café de Brasil je dnes velmi silná finanční skupina, která svoji síť odběratelů vytváří především skupováním menších pražíren a přebíráním jejich zákazníků. I přes tuto svoji expanzivní politiku zachovává vždy původní kvalitu pražené kávy. Na kvalitu jednotlivých směsí pak dbají celé týmy nákupčích, kteří nakupují kávu po celém světě přímo od pěstitelů. Díky tomuto systému se pražírna KIMBO pravidelně zařazuje mezi nejlepší výrobce kávy.

Káva Kimbo
 
 

káva