Nákupní košík
0 kusů za 0 Kč
 
 

Keto Meal Balanced Shake - Vanilka 672g

ico Doprava zdarma
Keto Meal Balanced Shake - Vanilka 672g
 

Keto Meal Balanced Shake - Vanilka 672g,Keto Meal je ideální pro ty, kteří jsou na nízkosacharidové nebo ketogenní dietě. Byl vytvořen experty v oboru a obsahuje organické máslo, které je čistým palivem pro náš mozek a tělo. Také zde naj

Cena s DPH 1 469 Kč
množství 
 
 
Kategorie: Garden of Life
Kód: raw190
Záruka:
Výrobce: Garden of life
 
 

Keto Meal Balanced Shake - Vanilka 672g

Keto Meal

Rychlý přehled:
•    Vyvážený mix pro keto dietu - 70% tuků, 23% bílkovin, 7% sacharidů (aproximace založená na kaloriích)
•    Geneticky nemodifikované, bezlepkové, kosher, vhodné při keto a paleo dietě - testováno a certifikováno.
•    70% tuku ve formě másla (+CLA & MCT) získaného z mléka našeho skotu, který je volně chován na bio pastvinách.

Keto Meal 

Keto Meal - vyvážený koktejl
Keto Meal je ideální pro ty, kteří jsou na nízkosacharidové nebo ketogenní dietě. Byl vytvořen experty v oboru a obsahuje organické máslo, které je čistým palivem pro náš mozek a tělo. Také zde najdete syrovátkový protein získaný z mléka skotu, který je volně chován na bio pastvinách a neobsahuje tedy žádné antibiotika ani rBST nebo rBGH. Tento doplněk stravy nabízí náhradu jídla ve vhodném poměru tuků k bílkovinám a sacharidům. Keto Meal je k dispozici v lahodné čokoládové a vanilkové organické příchuti a je skvělý v koktejlech, smoothies a rovněž při pečení.
Keto Meal 
 
Keto vytvořeno jednoduše Garden of Life
Doktor David Perlmutter učinil Keto dietu s touto novou řadou produktů Garden of Life snadnou a chutnou. Výrobky Keto jsou speciálně navrženy tak, aby pomohly těm, kteří se snaží vstoupit do ketózy nebo držet dietu s nízkým obsahem sacharidů pro hubnutí a další zdravotní záměry.
Tato nová řada produktů Keto je plně transparentní, odpovídá zásadám keto a je navržena tak, aby byla vhodná pro každého, kdo žije v rušném životním stylu. Všechny produkty řady Dr. Formulated Keto jsou certifikované Keto, Paleo a čisté, to znamená, že obsahují také cetrifikace Non-GMO Project Verified and Truly Grass Fed. Rovněž poskytují směs tuků, bílkovin a sacharidů ve vhodném poměru, takže můžete snadněji sledovat svou Keto dietu.

Výhody Keto Meal:
•    Obsahuje syrovátkový protein získaný z mléka skotu, který je volně chován na bio pastvinách - bez antibiotik a rBST nebo rBGH.
•    Použití v koktejlech, smoothies a při pečení.
•    Dvě lahodné příchutě - čokoláda a vanilka.
•    1,5 miliardy CFU probiotik na podporu trávení.
 
Dávkování: Smíchejte 2 odměrky (je zahrnuta v balení) Keto Meal tj. 48g proteinu do 0,3l vody. Přibližně 14 dávek v balení.
Složení:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 100g 1 dávka 37g
Energetická hodnota 2440kJ/583kcal 1172kJ/280kcal
Tuky 46g 22g
Nasycené mastné 30g 11g
Sacharidy 10,4g 5g
Cukry 2g 1g
Vláknina 8g 4g
Bílkoviny 33 16g
Sůl 0,56g 0,27g
Draslík** 521mg=26%* 250mg=13%*
Vápník** 271mg=34%* 130mg=16%*
Hořčík** 42mg=11%* 20mg=5%*
Vitamín A** 646µg=80%* 310µg=39%*
Iód** 31µg=21%* 15µg=10%*
Molybden** 12,5µg=25%* 6µg=12%*
Selen** 8µg=15%* 4µg=7%*
Chrom** 6mg=15%* 3µg=8%*
Keto Meal

Ostatní složky: organic máslo prášek (organic máslo, organic odtučněné mléko), grass fed Whey protein izolát, organic tapioca vláknina, organic vanilková příchuť, organic sladidlo stevia - steviol glykosid, mořská sůl, Lactobacillus plantarum (1,5 Miliardy CFU)

Označení: * Referenční hodnota příjmu, ** RAW přirozeně vysktující se živiny, Sůl je v potravině obsažena pouze v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.

Obsahuje: Mléko

Neobsahuje: sóju, ořechy, přidaný cukr, plniva, umělá: sladidla, barviva, konzervanty,

Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává vejce, mléko, sóju a ořechy.

Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní pečeť poškozená, nebo chybí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.

Hmotnost:672 g.
Výrobce Garden of Life

 
 

káva